Sztywny widelec do widelca do zawieszenia roweru Rock Shox Bluto? [Zamknięte]


1

Rozważam zakup grubego roweru z widelcem Rock Shox Bluto. Ten widelec ma piastę Maxle Light 150x50 mm i piastę 150 mm.

Jednakże, ponieważ nadchodzi zima i prawdopodobnie będę jechał w temperze poślizgu i zamarzania, co może wpłynąć na skuteczność wstrząsów i zwiększyć wymaganą konserwację, chciałbym ewentualnie uruchomić sztywny widelec w zimie.

Czy są jakieś sztywne widelce (stal, aluminium lub węgiel) na rynku, które zaakceptują standard piasty 150 mm lub czy muszę zbudować całkowicie nowe przednie koło?


1
Wiele grubych widelców rowerowych z Salsy / Surly, np. Salsa Bearpaw?
Batman

Zgadzam się, Salsa BearPaw 150 wygląda jak powinna działać. Prawdopodobnie niewiele tam jest. Myślę, że domyślny standard dla frontu fatbike był nieco 135.
Deleted User

Prawdopodobnie „dużo” było złym terminem. Bearpaw to aluminium. Kilka innych, które znalazłem dzięki szybkiemu wyszukiwaniu w Google: Surly Ice Cream Truck (stal) ma teraz 150 z przodu, wygląda na to, że Framed sprzedaje Alaskan (aluminium), a LaMere sprzedaje coś z włókna węglowego.
Batman

Sprawdź Borealis Echo, ogłoszono wczoraj jako sztywną alternatywę Bluto. Są też opcje z Chin, sądząc po postach na mtbr.
Klaster_1

1
Możesz ulepszyć Bluto zamiast go wymieniać: fat-bike.com/2014/12/…
Emyr
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.