Oprogramowanie do śledzenia i planowania przejazdów grupowych


2

Czy istnieją zasoby programowe / internetowe / dystrybucja Drupala, które pozwalają zawodnikom na samodzielne śledzenie i być może klasyfikują różne trasy wokół lokalizacji?

Ostatecznym celem jest umożliwienie nowym zawodnikom sparowania się z bardziej doświadczonymi jeźdźcami i umożliwienie tym osobom dzielenia się pytaniami i poradami na temat różnych tras w / z centralnej lokalizacji.


jaki sprzęt mają twoi zawodnicy? Garmins? iPhone'y? Androidy? Myślę, że odpowiedź będzie w dużej mierze zależeć od tego. Ponadto, jakie badania już zrobiłeś? Czy sprawdziłeś, czy są to popularne witryny logowania, takie jak Strava, RideWithGPS, Garmin Connect?
PeteH

Jak dotąd jedyna strona, która mi się podobała RideTheCity.com. Ale chciałbym mieć większą kontrolę nad mapami i umożliwić użytkownikom przeglądanie istniejących tras. To nie tyle śledzenie GPS, co więcej „ta ulica kontra ta ulica”. Albo nie podobał mi się ten odcinek dojeżdżania do pracy, jakiego innego mogę użyć.
Rick

Wydaje się bardzo podobny do wiadomości, która została wysłana spamem do każdego jadącego forum w Internecie w weekend. Był dla Ridely aplikacja w konkursie StartUp Weekend App. Nie spamuj, ale jak to brzmi tutaj.
DWGKNZ

DW, nie spameję. Pracuję w kampusie uniwersyteckim. Nasz rower do pracy zbliża się w czerwcu i chcielibyśmy pomóc nowym rowerzystom w wyznaczeniu potencjalnych tras i zapytać o radę bardziej doświadczonych kolarzy. Zostałem poproszony, aby dowiedzieć się, co robią inni.
Rick

1
Głosuję za zamknięciem tego pytania jako nie na temat, ponieważ oprogramowanie nie jest tematem tego stosu. Zadaj pytanie softwarerecs.stackexchange.com i użyj znacznika Kolarstwo.
Criggie

Odpowiedzi:


1

Nasz klub ma grupę na Strava, gdzie możemy omówić różne trasy / segmenty. Poza tym korzystamy z grup na Facebooku i forum na naszej stronie internetowej, aby skonfigurować grupowe przejażdżki lub połączyć ludzi.

Nie znam niczego, co pozwoliłoby ci na jednoczesne porównanie danych zawodnika, a następnie dopasowanie zawodników na podstawie podobnych umiejętności (lub w inny sposób, aby zdobyć doświadczonych jeźdźców pomagających początkującym). To brzmi jak dobra okazja dla kogoś, kto coś zrobi!


0

Możesz łatwo używać oprogramowania (takiego jak Strava, RunKeeper itp.) Jako @PeteH wspomnianego w celu zmapowania jazdy i omówienia / skomentowania trasy na pulpicie nawigacyjnym.

Ale możesz także śledzić trasę w Google Maps i omówić ją na prostej platformie blogowania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.