Czy mogę obracać korki między lewym a prawym obuwiem? [duplikować]


0

To pytanie ma już odpowiedź tutaj:

Jeśli blok jednej stopy zużywa się szybciej niż drugi ze względu na styl jazdy, czy dobrym pomysłem jest ich zamiana po pewnym czasie, aby przedłużyć żywotność pary?


Jakiego rodzaju są korki?
alex

1
@ jean-bernard Pellerin: Zadałeś pytanie, które obejmuje to pytanie w swoim zakresie. Wygląda na to, że pytałeś o to, ponieważ chciałeś konkretnej odpowiedzi na drugą, której nie otrzymałeś. Zadawanie tego samego pytania na wiele sposobów jest często postrzegane przez innych użytkowników jako spam, co powoduje, że twoje pytania nie przyciągają większej uwagi niż jedno dobre pytanie. Proszę rozważyć edycję pierwszego pytania, aby uwzględnić je bardziej szczegółowo.
zenbike

@zenbike Właśnie próbowałem wydzielić różne części tego samego problemu. W ten sposób, jeśli ktoś szuka podobnego zapytania online, znajdzie je tutaj.
Jean-Bernard Pellerin

Odpowiedzi:


4

Widzę z twojego drugiego pytania, że ​​są Look Keos.

Ponieważ są plastyczne, będą nosić szybciej niż metalowy korek, i tak, możesz je zamieniać.

Myślę jednak, że lepszą strategią może być zastąpienie ich pojedynczo, gdy się zużyją.

Plastikowe rzeczy tak naprawdę nie lubią wielokrotnego usuwania i ponownego zakładania w większości sytuacji i trzeba je utrzymywać we właściwych pozycjach.


1
Tak, wymieniam mój prawy zatrzask Look Keo około dwa razy częściej niż lewy. Zamiana wydaje się zbyt wielkim problemem dla małego zysku.
Johnny
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.