Gdzie mogę znaleźć przewodnik głosowania dotyczący lepszej infrastruktury rowerowej?


9

Wszystko, co mnie obchodzi (mój numer 1), to lepsze oddzielenie infrastruktury rowerowej (przyjazny dla dzieci, osób starszych itp.) Do południowej Kalifornii. W szczególności na nadchodzące wybory, a zwłaszcza na wybory lokalne w mieście w południowej Kalifornii ( Dana Point, Kalifornia ), gdzie mogę sprawdzić, na kogo głosować?

Coś jak przewodnik głosowania w Sierra Club, ale z perspektywy rowerzysty, a zwłaszcza lokalnej polityki. Istotne mogą być również inne wybory oprócz rady miasta, stanowe i federalne, a także biura takie jak szeryf.


To pytanie ma charakter regionalny, ale podejrzewam, że podstawowe zasady będą przydatne dla ludzi w innych obszarach - np. Rodzaje zasobów, których należy szukać, jakie pytania należy zadać itp.
Goodbye Stack Exchange

Odpowiedzi:


6

Najbliższa rzecz, jaką znam na szczeblu krajowym, to League of American Ricyclists I Bike - Głosuję , ale to tak naprawdę nie da ci pojęcia, na kogo powinieneś głosować. To bardziej źródło informacji na temat problemów przed Kongresem, które można wykorzystać do przesłuchania kandydatów.

Nie wiem, gdzie jest Dana Point, ale wiem, że wiele hrabstw w Kalifornii ma grupy obrońców rowerowych, takie jak Koalicja Hrabstwa Los Angeles . Oto strona z linkami do innych grup CA Bike Advocacy . Najlepiej jest skontaktować się z lokalną grupą i porozmawiać z nimi o problemach i zaleceniach. Podczas gdy jesteś przy tym, dołącz, daruj i stań się aktywny. Jak stwierdzono w tym poście na temat poparcia dla rowerzystów , najlepszym sposobem na zaangażowanie jest aktywność lokalna.


Wydaje mi się, że Dana Point znajduje się na południowym krańcu hrabstwa Orange, więc: ocbike.org .
freiheit

+1 za wzmiankę o lokalnej koalicji rowerowej. Należy pamiętać, że wiele koalicji rowerowych ma status organizacji non-profit, która pozwala im edukować, ale nie udzielać wsparcia, jeśli chodzi o konkretne kwestie lub kandydatów biorących udział w głosowaniu. Na przykład w poprzednich latach moja lokalna koalicja rowerowa wysłała kwestionariusze do lokalnych kandydatów i opublikowała odpowiedź, ale nie komentuje. Najlepiej byłoby porozmawiać z jednym z nich „poza nagraniem” lub poczytać trochę między wierszami ...
freiheit

Dzięki, „edukuj, ale nie popieraj” wyjaśnia wiele, ocbike nie wydaje się mieć żadnych informacji o typie głosowania, ale zobaczę, co mogę z tego wyciągnąć.
Ville M,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.