Jak zamontować Galaxy S3 na rowerze górskim [zamknięte]


0

Chcę zamontować Galaxy S III na rowerze górskim. Już używam skrzynki, która mi odpowiada, więc nie chcę wybierać innej skrzynki. To, czego szukam, to system montażu, który bezpiecznie zamontuje mój telefon z walizką na rowerze, a przez to mam na myśli naprawdę bezpieczny, ponieważ regularnie jeżdżę po dość trudnym terenie. Naprawdę lubię Rokform, ale wymaga to przejścia na ich obudowę, a to jest bardzo drogie (około 100 USD za całe rozwiązanie), planuję wydać na to nie więcej niż 30 USD. Krótko mówiąc, szukam uniwersalnego rozwiązania, które może bezpiecznie pomieścić i zamontować Galaxy S III w futerale na rowerze górskim.


Gdyby to pytanie zostało przeredagowane, aby bardziej ogólnie dotyczyło uniwersalnych uchwytów rowerowych, głosowałbym na ponowne otwarcie.
joelmdev

Przeredagowałem to, czy ktoś może ponownie otworzyć?
Czar

Dobre pytanie. Szukam mocowania s3 do roweru szosowego.
xpda

Odpowiedzi:


1

Będziesz musiał wybrać coś specjalnie dla tego konkretnego modelu telefonu, aby uzyskać bezpieczne mocowanie na rowerze. Nie znam żadnych uniwersalnych opcji montażu telefonu, które byłyby coś warte, jednak możesz przeglądać Wally World, jeśli sam masz ochotę postawić 20 USD. Istnieje kilka różnych marek, ale uniwersalny uchwyt Bracketron ma uszczelnione / wodoodporne zamki, podczas gdy Arkon nie. I można powiedzieć z własnego doświadczenia, że uniwersalny samochód Arkon zamontowania Mam musiała być Frankensteined powrotem do stanu używalności około 4 różne razy w ciągu ostatnich kilku lat, więc nie mam dużo wiary w swoich produktach.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.