Wyświetlaj sekundy oprócz godzin i minut na zegarze


10

Jak mogę ustawić zegar na iPhonie, aby wyświetlał sekundy obok minut?

Patrzyłem na Ustawienia → Ogólne → Data i godzina , ale pozwala mi tylko wybrać strefę czasową, ustawić zegar automatycznie lub przełączać czas 24-godzinny.

Czy mogę coś zrobić, aby zegar wyświetlał sekundy oprócz minut i godzin?


Czy dołączona aplikacja Zegar pasuje do rachunku?
David DelMonte,

Nie pomyślałem, aby to sprawdzić, rzuciłem okiem i zauważyłem, że aplikacja Zegar nie pokazuje sekund, próbowałem znaleźć ustawienia, aby sprawdzić, czy można to zmienić, ale nie mogę zobaczyć, jak je zlokalizować, czy one tam są?

ups. może nadchodzący system operacyjny;)
David DelMonte

1
Właśnie sprawdziłem iPhone 4 mojej żony. Ma także aplikację zegara. Pokazuje sekundy w sekcji Zegar światowy. Zobaczę, czy są inne sposoby.
David DelMonte,

@DavidDelMonte Właśnie zauważyłem, że na sekundach zegary świata mają czerwoną wskazówkę, ale nie ma wartości liczbowej. Naprawdę staram się zmienić zegar wyświetlany u góry, a także gdy telefon jest zablokowany, aby wyświetlał sekundy

Odpowiedzi:


3

Czy mogę coś zrobić, aby zegar wyświetlał sekundy oprócz minut i godzin?

W domyślnym systemie operacyjnym bez jailbreaka? Nie wydaje mi się

Na pasku stanu iPhone'a ze złamanym jailem? Tak. Nazywa się StatusBarSeconds .

wprowadź opis zdjęcia tutaj


4

Jeśli spojrzysz na ikonę aplikacji Zegar na ekranie głównym, ma ona wskazówkę sekundową. W większości przypadków to mi wystarcza.-4

Jeśli chcesz odmierzyć 90 sekund, ustaw go na 2 minuty, a następnie zmniejsz go do 1 minuty i 30 sekund. Hit pauza. Teraz możesz uruchomić 90 sekund.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.