Wyłącz wyjście dźwięku HDMI podczas korzystania z wyjścia optycznego (TOSLINK) w AppleTV


2

Mam Apple TV i mam podłączony port HDMI i TOSLINK (optyczny). Ale problem polega na tym, że po włączeniu wideo za pomocą Apple TV mam podwójny dźwięk z dźwięku - z telewizora podłączonego przez HDMI i systemu dźwiękowego podłączonego przez TOSLINK. Ta ostatnia została usunięta ze względu na fakt, że TOSLINK jest ukryty w RCA. To sprawia, że ​​wyłączam dźwięk w telewizorze.

Czy istnieje sposób, aby nie przesyłać dźwięku przez HDMI w Apple TV, jeśli jest on transmitowany do TOSLINK?

Odpowiedzi:


3

Zawsze można użyć kabla HDMI, który nie przenosi dźwięku, nie jest dziś zbyt drogi.


Mimo negatywnego głosowania jest to prawidłowa odpowiedź na pytanie. Spowodowałoby to wyłączenie dźwięku HDMI. Jasne, byłoby to trwałe wyłączenie, ale wyłączałoby dźwięk.
Scott Earle

1

Nie, nie ma możliwości wyłączenia wyjścia dźwięku HDMI w Apple TV. Jedynym rozwiązaniem jest wyciszenie dźwięku w samym telewizorze, więc słychać tylko dźwięk z odbiornika (systemu dźwiękowego).


-2

nie jestem pewien co do telewizora, ale mój ma ustawienie, aby wyłączyć głośniki w telewizorze. I tak ich nigdy nie używam - wszystko przepływa przez mój dźwięk przestrzenny


1
Witamy w Ask Different. Podczas gdy twoja odpowiedź zapewnia obejście, nie odpowiada na zadane pytanie i jest duplikatem poprzednio udzielonej odpowiedzi.
tubedogg
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.