Automatyczne wyciszanie mikrofonu w systemie Mac OS X.


3

Mikrofon w moim systemie jest automatycznie wyciszany.

Czasami to sprawdzam i jest ustawiony na poziom wejściowy 0. Ustawienia menu systemowego mojego mikrofonu są również takie same.

Masz pojęcie, co może spowodować ten lub inny plik dziennika, który muszę sprawdzić pod kątem tego nieprzyjemnego problemu?

AKTUALIZACJA:
Wcześniej oznaczono to jako problem związany z grą (silnik migania), a teraz zauważyłem to bez uruchamiania gry. Dzisiaj sprawdziłem głośność i ustawiono ją na% 4 procent. Nawet 0.

Co może powodować ten problem?
Co powinienem sprawdzić w plikach dziennika?


Co sprawia, że ​​myślisz, że to nie jest problem z grą?
nohillside

Nie uruchomiłem gry, uruchomiłem ponownie (obudź się ze snu) i poziom mikrofonu jest obniżony.
Herr

Jeśli coś ma dostęp do ustawień dźwięku wewnętrznie, poziom wejścia mikrofonu jest ustawiony na 0. To dość denerwujące.
Herr

Zobaczmy, czy możemy to pogłębić: czy jest to mikrofon wewnętrzny czy zewnętrzny? Czy działają inne aplikacje korzystające z mikrofonu (np. Skype lub Soundflower)? Dzienniki znajdują się w / var / log (zwłaszcza system.log), może coś tam jest.
nohillside

Hej @patrix, dziękuję! Używam skype i tak, czasami zmienia / dostosowuje głośność, ale raczej ją zmniejsza, wcale nie niweluje :( To wewnętrzny mikrofon. Mam także kilka głośników podłączonych do iMaca. Jest to połowa 2011 r. 27 „
Herr,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.