Czy istnieje coś takiego jak menedżer schowka Ditto dla komputerów Mac?


14

Szukam menedżera schowka, takiego jak Ditto dla komputerów Mac:

Ditto jest rozszerzeniem standardowego schowka Windows. Zapisuje każdy element umieszczony w schowku, umożliwiając dostęp do dowolnego z tych elementów w późniejszym czasie. Ditto pozwala na zapisywanie wszelkiego rodzaju informacji, które można umieścić w schowku, tekście, obrazach, HTML i niestandardowych formatach.

Oznacza to, że Ditto może przechowywać około 40 przedmiotów. Ditto ma kilka dodatkowych narzędzi:

  • wyszukiwanie przedmiotów
  • parsowanie zwykłego tekstu
  • także utrzymywanie obrazów

Odpowiedzi:


5

Jeśli chcesz tylko historię schowka, sprawdź Jumpcut . Dobrze zarządza historią schowka. Żeby zainstalować:

brew tap homebrew/cask
brew cask install jumpcut

Jest to również powszechna funkcja w aplikacjach takich jak Alfred (jak zauważyła Lauri Ranta), LaunchBar i Keyboard Maestro .


Mam alfred. Jak zadzwonić do Jumpcut z alfred?
Elad Benda

@EladBenda Jumpcut to program niezależny od Alfreda, który ma własną wbudowaną historię schowka. Nie używam Alfreda, ale sprawdź tę stronę ze strony Alfreda, która wyjaśnia, jak korzystać z historii schowka.
robmathers

Jeśli spojrzysz na link, zobaczysz, że Jumpcut jest rzeczywiście darmowy.
robmathers

4

Korzystam z historii schowka Alfreda . Można go przeszukiwać, może przechowywać historię nawet przez trzy miesiące, ma ładny interfejs użytkownika zorientowany na klawiaturę i nie wymaga uruchamiania innych aplikacji w tle. Nie obsługuje obrazów ani tekstu sformatowanego, ale i tak w większości pracuję z zwykłym tekstem.


Alfred nie jest tak kompletny jak samodzielny menedżer schowka, ale często go używam i uwielbiam.
Tortilla

Szukam darmowego oprogramowania
Elad Benda

Właśnie zdałem sobie sprawę, że mogę przypisać skrót do bezpośredniego wywoływania historii schowka.
Steven Xu,

nie obsługuje obrazów
kenberkeley


2

innym jest Flycut ( https://github.com/TermiT/Flycut ), który nadal działa doskonale w OS10.10.3.


0

iClip jest trochę stary, ale nadal działa dobrze. Uważam, że jedyne, czego nie robi, to wyszukiwanie przedmiotów. Poza tym robi wszystko, co chcesz i więcej: obrazy, tekst jawny, przechowuje do 99 elementów itp.


0

Właśnie zacząłem używać Quicksilver i wydaje się, że obsługuje pewne obrazy, ale potrzebuję go głównie do tekstu. Podoba mi się, że mogłem powielić szybką funkcjonalność Ditto, postępując zgodnie z tym przewodnikiem .

Trochę konfiguracji, ale wygląda na to, że będę się jej trzymał do celów kodowania OS X.

Poza tym dobrze jest wrócić z Quicksilverem. Pamiętam, że używałem go na długo, zanim wyszukiwanie reflektorów okazało się skuteczne.


0

CopyClip jest dostępny za darmo w AppStore


3
Witamy, aby zapytać inaczej! Staramy się znaleźć najlepsze odpowiedzi, które dostarczą informacji, dlaczego są najlepsze. Wyjaśnij, dlaczego uważasz, że zalecane oprogramowanie jest lepsze od innych. Podanie linków może również pomóc OP i innym osobom znaleźć oprogramowanie i ocenić je samodzielnie. Zobacz Jak odpowiedzieć na pytanie, jak udzielić wysokiej jakości odpowiedzi.
fsb

0

CopyQ to alternatywa dla moich komputerów Mac. Obsługuje tekst sformatowany, obrazy i ma wyszukiwanie. Możesz także zmienić kombinację klawiszy, aby wyświetlić listę i wybrać, co wkleić bez użycia myszy.


Witamy w Zapytaj inaczej. Szukamy odpowiedzi więcej niż jednej linii. Jest to pomocne, jeśli udostępniasz dokumentację pomocniczą, linki i / lub zrzuty ekranu, aby poprawić swoją odpowiedź.
Allan,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.