Eksportuj subskrypcje podcastów z aplikacji podcast na iOS jako OPML


10

Chcę EKSPORTOWAĆ moje subskrypcje podcastów z aplikacji Podcast na iPhone'a / iPada do innego podcatchera. Aby móc importować, potrzebuję pliku OPML z subskrypcjami.

Czy mogę utworzyć taki plik lub czy istnieje inny sposób na eksport subskrypcji?

Odpowiedzi:


7

Szukałem sposobu, aby to zrobić, ale nie mogę znaleźć sposobu, aby to zrobić bezpośrednio. Oto obejście.

Jeśli synchronizujesz z iTunes, możesz eksportować pliki OPML z iTunes:

W iTunes 11 otwórz Podcasty, a następnie wybierz Plik> Biblioteka> Eksportuj listę odtwarzania, a następnie wybierz format OPML.

Lub kliknij prawym przyciskiem myszy pozycję Podcasty na pasku bocznym (jeśli pasek boczny nie jest wyświetlany, kliknij Widok> Pokaż pasek boczny, wybierz „Eksportuj ...”, a następnie wybierz format OPML.


3

To jest naprawdę komentarz do powyższej odpowiedzi, ale jest zbyt długi, aby zmienić stos.

Dostałem odpowiedź @ nthonygreen do pracy, ale zaskakująco nie było oczywiste, jak to zrobić.

Pierwszym błędem, jaki popełniłem, było: miałem iPhone'a podłączonego do komputera, a iTunes wyświetlał zawartość telefonu na lewym panelu; menu Plik> Biblioteka> Eksportuj było wyszarzone. Długo mi zajęło uświadomienie sobie, że muszę kliknąć ikonę w lewym górnym rogu, która pokazuje ogólnie podcasty, w przeciwieństwie do podcastów przez telefon; wtedy mógłbym wyeksportować.

W takim razie importowanie było trudne! Skończyłem wysyłanie e-maila z plikiem opml do siebie i kliknięcie załącznika w aplikacji pocztowej ... wyświetliło to pełny ekran XML w formacie XML, bez żadnego oczywistego sposobu, aby cokolwiek z nim zrobić (na przykład uzyskać Overcast, aby go zaimportować, co jest Ostatecznie chciałem). W końcu zauważyłem, że jeśli stuknąłem w ekran, u góry ekranu pojawił się pasek menu, który miał ikonę „eksportu” (kwadrat ze strzałką skierowaną w górę od jego środka); stuknięcie, które pokazało mi kilka ikon, i byłem w stanie przewinąć je, aby odsłonić Overcast ... który z radością zaimportowałem. Uff!


Odpowiedzi nie powinny być wykorzystywane do komentarzy. To powinno być opublikowane jako inna odpowiedź lub jako edycja oryginalnej odpowiedzi.
Allan

Zakładając, że używasz iCloud Drive, po prostu wyeksportuj do iCloud Drive na komputerze Mac, a następnie łatwo skopiuj do Overcast (w menu „Eksportuj” / udostępnij) w aplikacji iOS iCloud Drive
George,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.