Jak usunąć nazwę użytkownika z listy rozwijanej nazwy użytkownika w Chrome w systemie Mac OS X?


10

Googling sugeruje, że podświetlam nazwę myszką i klikam przycisk Usuń - to nie działa (nazwa pozostaje na liście rozwijanej, zamiast tego usuwam literę z pola tekstowego nazwy)

Specjalną sugestią dla komputerów Mac jest przytrzymanie przycisku „fn” po kliknięciu przycisku Usuń. Próbowanie tego wydaje się nie przynieść żadnego efektu - nic się nie zmienia, co widzę.

Jak usunąć konkretną nazwę użytkownika z rozwijanej nazwy użytkownika w Google Chrome na Macu?


Do wszystkich odpowiedzi sugerujących Control ⌃+ Shift ⇧+ Delete ⌫Jest to skrót edytora do „szybkiego usuwania całej linii”. Więc wygląda na to, że działa.

To nie nie dodać / zmienić / usunąć z nazwy listy loginów, które są sugerowane dla Autouzupełnianiu.

Przed opublikowaniem sprawdź swoją odpowiedź - upewnij się , że lista autouzupełniania jest inna po usunięciu nazwy.


Jeśli masz na myśli informacje o koncie zapisane w pęku kluczy, możesz je usunąć z dostępu do pęku kluczy.
Lri

@LauriRanta Nie, nie to - tylko lista nazw logowania wyświetlanych w polu nazwy w formularzach. Chciałbym edytować listę, nie wysadzić ich wszystkich.
blueberryfields

@blueberryfields Myślę, że miałeś na myśli automatyczne uzupełnianie danych. Możesz kliknąć Ctrl +, który przechodzi do Preferencji, możesz kliknąć wyczyść dane przeglądania. Tam możesz zaznaczyć pole wyboru „Wyczyść zapisane dane formularza autouzupełniania”.
garikapati

@garikapati Jak powiedziałem w pytaniu i moim komentarzu powyżej, wyraźnie zamierzam edytować listę nazw logowania, a nie wymazać je wszystkie.
blueberryfields

Mój przedstawiciel nie wystarczy, aby zostawić odpowiedź: aby usunąć nazwy użytkownika lub e-maile z formularzy logowania w chrome - przejdź do preferencji chrome, poszukaj „Zarządzaj hasłami”. Możesz filtrować według domeny. Usuń konta stamtąd.
Mark Swardstrom

Odpowiedzi:


18

Miałem te same problemy i postanowiłem wypróbować kombinację fn+ shift+delete


2
I czy to zadziałało?
nohillside

1
To zadziałało dla mnie!
keithxm23

Wpisz coś na pasku adresu. Pojawi się podpowiedź. Klikaj strzałkę w dół, aż element, który chcesz usunąć, zostanie podświetlony. Następnie kliknij fn + shift + delete.
wannik

0

podświetl nazwę myszą i naciśnij Ctrl+ Shift+ Delete. To zadziałało dla mnie.


2
Byłoby pomocne, gdybyś mógł opracować swoją odpowiedź i podać szczegółowe kroki.
MK

0

Korzystając z Chrome v28 w systemie OS X 10.8.4, wybierając pozycję z listy rozwijanej zapisanych nazw użytkowników, byłem w stanie fn+ Delete ⌫i usunąć niepoprawną nazwę.


czy jesteś pewien, że został usunięty z listy? co się stanie, jeśli zaczniesz ponownie wpisywać nazwy? Gdy spróbuję, nazwa znajdująca się w polu tekstowym jest usuwana, ale nie wydaje się, aby została trwale usunięta z listy autouzupełniania.
blueberryfields,

-1

Ctrl + Shift + Delete działało dla mnie. Kiedy pojawią się rozwijane opcje, użyj klawiszy strzałek, aby podświetlić opcję, którą chcesz usunąć, a następnie Ctrl + Shift + Delete usuwa tę opcję.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.