Klawiatura iMac do programowania. Czy to wygodne, czy powinienem kupić inny?


1

Planuję kupić iMaca w przyszłym miesiącu. Jestem programistą. Zwykle używam klawiatury Microsoft do moich zadań programistycznych, ma świetną ergonomię. Wypróbowałem klawiaturę iMaca w sklepie, ale nie miałem okazji usiąść i używać jej przez około godzinę, aby zrozumieć, czy to działa dla mnie. Czy ktoś używa go do ciężkiego programowania i może mi powiedzieć, czy jest to wygodne na godziny kodowania?

Dzięki :)

Odpowiedzi:


3

Osobiście używam go codziennie do pracy programistycznej. Najbardziej podoba mi się to, że klawisze mają niski profil, więc łatwo przesuwać palcami. To powiedziawszy, używałem klawiatury Mac przez ostatnie 5 lat, więc przywykłem do tego. Możesz tylko spróbować sprawdzić, czy ci pasuje.


1
+1 Cały czas używam mojego. Ilekroć wracam do „standardowej” klawiatury, wydaje mi się, że używam staroświeckiej maszyny do pisania z długim naciśnięciem klawisza ;-)
binarybob

0

Używam wbudowanej klawiatury w moim MBP, która jest porównywalna z klawiaturą USB dostarczaną z iMacs. Uwielbiam to i zgadzam się, że teraz „zwykłe” klawiatury wydają się duże i do pisania-y. (Z powodu braku lepszego słowa). Codziennie piszę kod i uważam tę klawiaturę za najwygodniejszą, jakiej używałem.

Mam nadzieję że to pomoże.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.