Co robi rodzina w zakresie ładowania i przechowywania wielu urządzeń Apple?


0

Co robi rodzina z wieloma urządzeniami do ładowania i przechowywania rosnącej liczby urządzeń. Mamy teraz 4 laptopy, 5 iPadów i 5 iPhone'ów oraz kilka innych iPodów. Czy są jakieś szafki zaprojektowane dla domu, które mogą ładować i pomieścić tak wiele? Mam już dość kabli i urządzeń w całym domu.


Cześć i witamy w Apple Stackexchange. Dziękujemy za udzielenie informacji na temat twojego problemu. Czy możesz również dodać do swojego pytania, jakie masz laptopy? MacBook Pro? Macbook Air? itp ... Ułatwi to użytkownikom udzielenie konkretnej odpowiedzi.
Saaru Lindestøkke

Odpowiedzi:


1

Uważam, że kable giną dość często. Dzieci zawsze je wiązają lub stresują. Kupuję więc wiele tanich. Coś takiego Przy 4 USD za 5, zwykle kupuję 15-20 na raz. Przejście ich zajmuje miesiące i nie martwię się o to. Mamy ogromny zapas rzeczywistych małych klocków z wielu iPhone'ów, które mieliśmy.

Widziałem także wiele interesujących małych projektów dotyczących ładowania i zarządzania kablami:

Najładniejsza / najprostsza istota:

Również kilka takich produktów na rynku:

I wreszcie kładę je przy łóżku, aby mój telefon mógł ładować przez noc:


Dzięki za przeprowadzenie badań na ten temat, masz tutaj bardzo interesujące rzeczy. Czy istnieje jakiś szczególny powód, dla którego umieściłeś linki w sposób uniemożliwiający ich połączenie?
nohillside

0

To niekoniecznie jest specyficzne dla Apple (nie sądzę, że istnieje masowa stacja ładująca przyjazna dla Apple), ale tańszą opcją byłoby skonsolidowanie wszystkich kabli w jednym miejscu. Na przykład, możesz mieć listwę zasilającą zgodną z USB w jednym miejscu w domu i tam rodzina może ładować swoje urządzenia. Na przykład, mam urządzenie, jak ten , który odpowiada na wszystkie moje potrzeby ładowania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.