Zaimportuj wiele stron z pliku PDF jako osobne slajdy w programie Keynote


12

Mam plik PDF ze slajdami innej osoby i chcę zaimportować wszystkie osobne strony pliku PDF jako osobne slajdy w programie Keynote. Najlepsza odpowiedź, jaką mogę znaleźć, to ta na temat obsługi Apple , ale sugeruje podzielenie pliku PDF na osobne pliki 1-stronicowe, aby przeciągnąć je do Keynote indywidualnie i jestem pewien, że musi być łatwiejszy sposób.

Odpowiedzi:


12

Jest prosta aplikacja o nazwie PDF do Keynote , która właśnie to robi. Z opisu dewelopera:

PDF na Keynote konwertuje prezentacje oparte na PDF (np. Wykonane przy użyciu LaTeX i Prosper) na format Apple Keynote.

Używam go cały czas do obsługi prezentacji Beamer i jest świetny. Do ściągnięcia za darmo .

PS: Ta aplikacja nie obsługuje bieżącego formatu pliku Keynote 6.5 (listopad 2014 r.).


Działa, choć wydaje się, że na pierwszy rzut oka.
Chris

9

Po odrobinie eksperymentowania znalazłem całkiem dobry sposób, aby to zrobić - nie w pełni zautomatyzowany, ale dość prosty i spełnia swoje zadanie. Jeśli otworzysz plik PDF w podglądzie i włączysz tryb miniatur, możesz przeciągnąć miniatury poszczególnych stron do panelu slajdów Keynote, który doda tę stronę jako slajd.


To dobrze, ale szkoda, że ​​nie można tego zrobić z wieloma slajdami naraz
spacetyper

Uznałem to również za przydatne, ale z jakiegoś powodu Keynote nalegał, aby dość mocno zmniejszyć slajd, kiedy go wkleiłem. Musiałem więc ręcznie edytować każdy slajd z powrotem do oryginalnego rozmiaru. Ból, ale wykonalny.
Roly

1

Za pomocą Automator.appmożesz utworzyć zadanie, które wygeneruje zdjęcia z plików pdf (możesz to zrobić nawet z wieloma plikami), po prostu wyszukaj Render PDF Pages to Imagesakcję w automatorze. Po uruchomieniu akcji przeciągnij i upuść wygenerowane zdjęcia na panelu slajdów KeyNotei gotowe.

Zobacz tutaj szczegółowe instrukcje


0

Próbowałem metod sugerowanych w innych odpowiedziach i nie udało się. Mam Acrobat Pro, więc właśnie zapisałem plik PDF jako JPEG, a następnie umieściłem plik JPEG na każdej stronie prezentacji Keynote. Jestem pewien, że są lepsze sposoby, ale dla mnie to zadziałało.


1
Która część innych metod nie zadziałała dla Ciebie? Jeśli możesz skomentować odpowiedź zawierającą metodę, użytkownik może wyjaśnić proces tak, aby działał również dla Ciebie.
Saaru Lindestøkke


0

To bardzo proste: otwórz plik PDF w podglądzie, upewnij się, że pasek boczny miniatur jest widoczny. Wszystkie strony pliku PDF zostaną wyświetlone po lewej stronie okna. Po prostu przesuń Podgląd nieco na bok, abyś mógł zobaczyć swoją prezentację Keynote z tyłu, podświetl stronę, którą chcesz, z miniatur PDF, przeciągnij i upuść. Powtórz to dla wszystkich wymaganych stron. Korzystam z tej prostej metody, aby utworzyć klikalny dokument w jednym slajdzie keynote.


0

Żadne z powyższych podejść nie działało dla mnie, być może z powodu aktualizacji w ciągu ponad 2 lat od ostatniej odpowiedzi. Jestem teraz w Mojave. Przeciągnięcie grupy miniatur stron PDF z podglądu dodaje nowy slajd do Keynote z jedną ze stron dodanych jako obraz. Jest to ten sam wynik, co pojedyncze przeciąganie tej strony PDF.

Poniższe podejście, które kopiuje jedną stronę na raz, działało dla mnie.

  1. Dodaj nowy slajd do Keynote i ustaw jego format na Zdjęcie. Format slajdu ustawiony na Zdjęcie w Keynote.
  2. Przełącz ( CMD+TAB) na Podgląd, wybierz miniaturę strony PDF w Podglądzie i skopiuj ( CMD+C).
  3. Przełącz ( CMD+TAB) na Keynote, kliknij zdjęcie w nowo dodanym slajdzie.
  4. Wklej ( CMD+V) skopiowaną stronę PDF. Zastąpi obraz na slajdzie, odpowiednio skalowany, aby pasował do całego slajdu.
  5. Jeśli jest więcej stron PDF do skopiowania, zduplikuj właśnie wklejony slajd i powtórz od 2.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.