Podczas pisania Safari spontanicznie odwiedza adres URL


3

Na moim starym MacBooku Air, a nawet na zupełnie nowym Retina MacBook Pro (który został skonfigurowany jako nowy komputer), jeśli otworzę nową kartę i szybko zacznę wpisywać adres URL lub wyszukiwać w pasku, Safari czasami obcinają cokolwiek to jest Pisałem na maszynie i działałem tak, jakbym nacisnął Return.

Uważam, że ma to coś wspólnego z sugestiami wyszukiwania / czasem szukania zakładek, ale dzieje się to stochastycznie, więc nie mogę ustalić głównej przyczyny.


czy to możliwe, że nieświadomie trafiłeś w powrot? Robię to czasami i
generuję

spróbować i przemapować klawiaturę (tylko tymczasowe) i przypisać klawisz Enter, aby przetestować teorię powyżej :) doublecommand.sourceforge.net
Ruskes

To się po prostu powtórzyło. Odpowiada to dokładnie opóźnieniu w inteligentnym wyszukiwaniu (autouzupełnianie historii / zakładek + sugestie wyszukiwania w Google). Zdecydowanie nie nacisnąłem Return.
Nicolás Kim

Mam ten sam problem! Nawet myślałem, że to tylko ja przypadkowo uderzyłem w powrót, ale mam mechaniczną klawiaturę, więc nie może.
duci9y

Odpowiedzi:


3

Dzieje się tak, jeśli:

  1. włączyłeś Google jako domyślną wyszukiwarkę

  2. włączyłem wyszukiwanie dynamiczne Google w ustawieniach wyszukiwania Google

Mam tę samą sytuację w Chrome.


2
Zdecydowałem się wyłączyć wyszukiwanie dynamiczne Google w Safari; odbywa się to w Preferencjach Safari poprzez zakładkę „Prywatność”. Ostatnie pole wyboru mówi „Zapobiegaj dostarczaniu sugestii przez wyszukiwarkę”.
Nicolás Kim
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.