Jak umieścić muzykę nieobsługującą iCloud na iPhonie bez wyłączania iTunes Match?


9

Krótko mówiąc, mam plik audio, który jest zbyt duży, aby pasował do iTunes Match (ten element nie kwalifikuje się do iCloud), ale nadal chcę go słuchać na telefonie. W poprzednich dniach wciąż mogłem przeciągnąć ścieżkę do mojego iPhone'a na pasku bocznym, ale ta funkcja wydaje się teraz wyłączona.

Metadane ścieżki dźwiękowej są zbyt duże, aby pasowały do ​​iTunesTen element nie jest objęty komunikatem o błędzie iCloud


2
Jaka wersja iTunes i czy urządzenie jest ustawione na synchronizację przez USB, Wi-Fi lub wcale z tą biblioteką iTunes?
bmike

Najnowsza wersja iTunes, urządzenie jest ustawione na synchronizację przez WiFi.
nipponese

2
Najnowsze dla jakiego systemu operacyjnego? Naprawdę pomaga stronie, jeśli podasz te dane. To tylko sugestia i nie musisz - ale staramy się, aby pytania były użyteczne nawet 2 lata później, gdy iTunes 14 będzie dostępny (lub cokolwiek innego)
bmike

Przepraszam, ale pomyślałem, że zrzut ekranu sugeruje, że dotyczy to w szczególności systemu OS X. 10.8.4, ale nie wydaje się, aby problem był nierozwiązany.
nipponese

2
To ja, użyłbym Audacity lub innego edytora audio, aby rozbić monolityczną ścieżkę na sub-ścieżki i stworzyć niestandardowy album. Jeśli chodzi o opcje piosenki, prawdopodobnie wybrałbym część albumu bez przerw.
ephsmith

Odpowiedzi:


9

Zrobiłem z tego rodzaju „audiobooka”, a potem wydawało się, że synchronizują się dobrze, jako audiobooki. Ponieważ były to pliki wykładów, nie mam nic przeciwko.


Próbowałem wgrać audiobooka na iPhone'a i oznaczyć pliki jako audiobookcałkowicie pomocne :)
Dannie P

5

Zmieniłem typ pliku na „Audiobook” ((kliknij prawym przyciskiem myszy plik w iTunes, Uzyskaj informacje, Opcje, a następnie zmień „rodzaj multimediów” na audiobook)), a następnie pozwoliło mi przeciągnąć i upuścić plik na moim iPhonie w iTunes. Następnie w aplikacji Muzyka na iPhonie dotknij „Więcej” w prawym dolnym rogu, a „audiobooki” pojawią się na liście.

Zajęło mi to około godziny pogrzebania w iTunes Match, zanim odkryłem tę wskazówkę. Następnie wykonano to w około 20 sekund.


4

Właśnie rozmawiałem z personelem pomocniczym s. Apple. Nie ma oficjalnego sposobu, aby to zrobić bez wyłączenia iTunes Match, wybrania treści, które chcesz przenieść na iPhone'a lub iPada (w iTunes), synchronizacji, a następnie ponownego włączenia iTunes Match. Chociaż nie jest to świetne rozwiązanie, to oficjalne słowo.


Słyszałem również o ludziach przechowujących te pliki w Dropbox lub innym programie do przechowywania plików, który umożliwia odtwarzanie pliku. To nie to samo, co integracja z aplikacją Muzyka, ale plik dostaje się do telefonu iPhone do słuchania.
bmike

1
To frustrujące, ale myślę, że przynajmniej jest to możliwe. Apple jest tu głupie. Pozwól nam przechowywać wszystko, na co zezwalasz w iCloud, a następnie zsynchronizuj resztę niekwalifikowalnych rzeczy w iTunes, jak zwykle. Chyba spróbuję. 90 GB muzyki będzie niedorzeczne.

2

Jako możliwe obejście tego problemu możesz użyć innej aplikacji niż domyślna Music.app dla tego konkretnego utworu. Niektóre aplikacje (na przykład Azul) pozwalają na korzystanie z prostego udostępniania iTunes do umieszczania multimediów w środku i są niezależne od biblioteki iTunes.

Nie jest idealny, ale rozwiązuje problem.


0

Do tej pory uważam, że najlepszym rozwiązaniem tego dylematu jest zmiana „Media Kind” na iTunes U. Wybierz ścieżkę lub ścieżki, a następnie wybierz opcje, zobaczysz opcję zmiany rodzaju multimediów. Ta opcja będzie dostępna tylko dla utworów, które nie zostały dodane z komputera Mac lub PC do iCloud, tzn. Obok ścieżki znajduje się chmura z linią. Mam najnowszą wersję iTunes 11.1.1 i iOS 7 na swoim iPhonie. Użyłem tej metody, aby dodać 323 pliki dydaktyczne, które nie będą synchronizowane z chmurą, nie jestem pewien, dlaczego, ponieważ mam inne pliki dydaktyczne o tej samej długości i synchronizują się z chmurą w porządku. Wyłączanie dopasowania iTunes, następnie przenoszenie plików na mój telefon, a następnie ponowne włączanie iTunes Match nie działało, po prostu usuwało pliki, które właśnie przeniosłem podczas ponownego włączania dopasowania.


0

Miałem ten sam problem. Moim rozwiązaniem było przejście na iPhone'a 5S, WYŁĄCZENIE iTunes Match w ustawieniach. W tym samym czasie włączyłem także automatyczne pobieranie muzyki. Jeden z nich rozwiązał mój problem. Po ponownym podłączeniu telefonu do komputera zsynchronizowałem całą muzykę. Powodzenia.


0

Miałem wielki sukces, wchodząc do iTunes i wybierając Uzyskaj informacjeOpcje, zmieniając typ z Muzyka na Audiobook i zaznaczając pola wyboru Nie tasuj i zapamiętaj lokalizację .

Następnie możesz selektywnie synchronizować audiobooki z iPhonem i synchronizować jak za dawnych czasów.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.