„Wymagana weryfikacja” podczas instalowania bezpłatnych aplikacji?


19

Kiedy próbowałem zainstalować bezpłatną aplikację, AppStore mówi:

Potrzebna weryfikacja

Aby móc dokonywać zakupów, dotknij opcji Kontynuuj, aby się zalogować, a następnie zweryfikuj informacje o płatności.

Nigdy wcześniej nie miałem tego problemu. Jak zainstalować bezpłatne aplikacje bez podawania Apple informacji o mojej karcie kredytowej?


Powiedziałbym, że to ogólna wiadomość. Czy faktycznie musisz podać informacje o swojej karcie kredytowej podczas wykonywania kroków weryfikacji? Rzeczywiście możliwe jest utworzenie identyfikatora Apple ID bez karty kredytowej, patrz „Tworzenie konta iTunes Store, App Store, iBookstore i Mac App Store bez karty kredytowej” na stronie support.apple.com/kb/ht2534 .
jaume

@jaume pokazuje mi ostatnie 4 cyfry mojej karty kredytowej, bez wpisywania niczego. Mam już identyfikator Apple'a. Czy istnieje jakiś sposób, aby oddzielić wszystkie dane karty kredytowej od Apple, aby nie przeszkadzały mi ponownie z powodu problemów z kartą kredytową (jak ta)?
Pacerier,

Tak, możesz to zrobić, zobacz moją odpowiedź poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje.
jaume

Odpowiedzi:


25

Rzeczywiście możliwe jest utworzenie identyfikatora Apple ID bez karty kredytowej, patrz „Tworzenie konta iTunes Store, App Store, iBookstore i Mac App Store bez karty kredytowej” na stronie http://support.apple.com/kb/ht2534 .

Jeśli w przeszłości wprowadzałeś informacje o karcie kredytowej, możesz oddzielić ją od identyfikatora Apple ID w następujący sposób.

Na urządzeniu z systemem iOS

 1. Otwórz ustawienia.

 2. Stuknij iTunes i sklepy z aplikacjami:

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 3. Stuknij swoje konto i wybierz „Wyświetl Apple ID”.

 4. Wybierz Payment information:

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 5. Wybierz None:

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 6. Potwierdź za pomocą Done.

Na komputerze Mac

 1. Otwórz App Store.app:

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 2. Wybierz menu Sklep> Wyświetl moje konto.

 3. W sekcji Podsumowanie Apple ID znajdź wiersz Informacje o płatności i kliknij Edit >:

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 4. Wybierz Nonejako metodę płatności:

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 5. Kliknij, Doneaby potwierdzić.

Jeśli nie widzisz opcji „brak”, może być konieczne wyłączenie udostępniania rodziny, a następnie spróbuj ponownie wykonać powyższe kroki.


Czy system Windows ma aplikację App Store.app? Czy są sposoby, aby to zrobić po prostu za pomocą przeglądarki?
Pacerier

Nie, musisz to zrobić na komputerze Mac. Możesz także użyć urządzenia z systemem iOS, podobna procedura dotyczy iPhone'a / iPada: otwórz Ustawienia, dotknij iTunes i App Store, dotknij konta i wybierz „Wyświetl Apple ID”, wybierz „Informacje o płatności” i wybierz „Brak”. Potwierdź za pomocą Done.
jaume

dzięki, działa. To powinna być odpowiedź, ponieważ nie każdy z iPhonem ma komputer Mac.
Pacerier

To prawda, pomyślałem, że wiadomość weryfikacyjna pochodzi z Mac App Store, co jest błędnym założeniem z mojej strony. Zredagowałem odpowiedź i dodałem sekcję na urządzenia z iOS.
jaume

To rzeczywiście działa. Nigdy nie wprowadzałem żadnych danych dotyczących płatności (od początku wybrano opcję „Brak”). Ale poproszono mnie o potwierdzenie moich informacji o płatnościach nawet w przypadku darmowych aplikacji, chociaż wciąż była ustawiona na „Brak”. Wydaje mi się, że tak się dzieje, ponieważ zalogowałem się na zupełnie innym koncie, ale na którym podano dane karty kredytowej. Wydaje mi się, że nawet po wylogowaniu i zalogowaniu się na konto bez informacji o płatności App Store / itunes przechowuje informacje w pamięci podręcznej, więc należy je zaktualizować, ponownie zapisując informacje o koncie. Teraz to też działa dla mnie. Więc jeśli nadal masz problemy: zaktualizuj informacje o koncie.
StanE
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.