Jak przełączać się między różnymi oknami Chrome za pomocą skrótów klawiaturowych?


71

Przełączanie między aplikacjami jest łatwe dzięki command- tab.

Przełączanie między kartami jest łatwe dzięki command- }lub control- tab.

Przełączanie między osobnymi oknami w aplikacji jest łatwe dzięki command- `.

Jednak ten ostatni nie działa z Google Chrome (wersja 27.0.1453.110) w systemie OS X 10.8.4. Czy istnieje skrót lamparta dla Chrome do przełączania się między różnymi oknami?


również w celach informacyjnych jest apple.stackexchange.com/questions/193937/...
bmike

Ctrl + Shift + Tab pozwala także przełączać kierunki między kartami.
Guy P

Odpowiedzi:


78

⌘ Cmd+ `działa dla mnie z tymi samymi wersjami Chrome i OS X, więc może to być coś specyficznego dla twojej instalacji.

Możesz spróbować tymczasowo zresetować preferencje Chrome lub wyłączyć rozszerzenia. Lub zmień skrót w Preferencjach systemowych lub sprawdź, czy działa na innym koncie.


10
Masz rację ... to działa. Problem dotyczy spacji OSX. Jeśli mam dwa chromowane okna otwarte w tej samej przestrzeni, CMD + `przełącza się między tymi oknami. Jeśli jednak przeniosę chrome lub dowolną inną aplikację do dwóch lub więcej spacji, CMD + `nie przełącza się między tymi oknami. Oznaczę to jako odpowiedź, ponieważ odpowiada na moje pytanie. Stworzę nowe pytanie dotyczące przełączania między oknami w różnych przestrzeniach.
Kris Anderson

Oszczędzacie mi życie! to jest niesamowite
Dan zen

8
@KrisAnderson, czy udało ci się gdzieś zadać to pytanie? Walczę z tym samym problemem.
Rafał Cieślak,

2
@KrisAnderson, czy mógłbyś podzielić się nowym pytaniem, które wspomniałeś na temat przełączania okien w różnych przestrzeniach?
Eric Labelle,

13

Ten problem jest dla mnie bardzo denerwujący i dzisiaj w końcu go rozwiązałem! Tak więc, aby pomóc biednej duszy, takiej jak ja, chcę podzielić się tym, co zrobiłem:

Zrzut ekranu

  • Przejdź do Preferencji systemowych -> Klawiatura -> karta Skróty -> Move focus to next window
  • Ustaw na +`

7

W przypadku użytkowników systemu Snow Leopard 10.6.8 opcje te można ustawić w OSX „Preferencje systemowe”> Klawiatura> „Karta Skróty klawiaturowe”> „Klawiatura i wprowadzanie tekstu”.

Najwyraźniej Cmd + `jest ustawione na„ Przenieś fokus do następnego okna w aplikacji ... ”. Jednak ten skrót nie działa dla mnie, ponieważ moja klawiatura jest japońska i dlatego muszę nacisnąć Shift, aby uzyskać dostęp do `. Okazuje się, że OSX zawsze otrzymuje Shift + Cmd + @. Więc zastąpiłem ten skrót Cmd + @ i teraz działa.

Mam nadzieję, że pomaga ludziom, którzy mają podobne problemy.

PS: Możesz użyć „Przenieś fokus do aktywnego lub następnego okna”, domyślnie Ctrl + F4, Shift + Ctrl + F4 dla poprzedniego okna.


4

@ Hugo Chrome pozwala skonfigurować więcej użytkowników, aby uzyskać więcej „środowisk” wewnątrz twojego chrome (zakładki, otwarte karty, sesja i tak dalej). bardzo przydatne jest podzielenie przeglądania firmowego i prywatnego.

Tak więc ⌘ Cmd- Shift- Mjest bardzo przydatne. :)


2
Witamy w Zapytaj inaczej! To nie daje odpowiedzi na pytanie - zostaw komentarz, gdy uzyskasz wystarczającą reputację.
grg

3
Nie rozwiązuje to w żaden sposób zadanego pytania ... Byłbym obalony, gdybym miał reputację na tej stronie SE.
josiah

1
@Jehu, Hmm, wydaje się, że nie ma sposobu na przełączanie się między tymi „środowiskami”, gdy mają więcej niż jedno okno.
Pacerier

2

Control + F4 będzie przełączać się między otwartymi przeglądarkami Chrome, ale dopiero po skonfigurowaniu klawiszy funkcyjnych do pracy tylko z klawiszem Fn w Preferencjach systemowych> opcje klawiatury.


Przełącza się między wszystkimi oknami. Więc zadziałałoby, gdybyś miał otwarte tylko dwa chromowane okna.
Håvard Geithus,

2

Znalazłem więc prawdziwy problem. Wszedłem w Preferencje systemowe ”> Klawiatura>„ Karta Skróty klawiaturowe ”>„ Klawiatura i wprowadzanie tekstu i znalazłem to:

Przepraszam za włoski język.

Przepraszam za włoski język.

Zacznij od dołu, trzeci rząd. Zwróć uwagę na cmd + ' na początku było cmd + `

Więc po prostu to zmieniłem i teraz działa idealnie.

Mam nadzieję, że to może pomóc.


Pomogło mi to aktywować ostatnią opcję przycisku opcji (Wszystkie elementy sterujące). Ponieważ nie zawsze jestem w polu tekstowym.
Markus Zeller

2

Aby wyświetlić okna Chrome (dotyczy to również innych aplikacji), naciśnij: Control- (strzałka w dół).

Aktywne okna bieżącej aplikacji byłyby większe (jeśli masz wiele monitorów, będą one również wyświetlane na innym ekranie), w tym zminimalizowane na dole.

Stamtąd użyj klawiszy strzałek, aby przełączać się między różnymi oknami i potwierdzić wybór za pomocą Enterlub Space(aby przełączać się między wszystkimi aplikacjami, naciśnij Tab). Powinien również działać na wielu wyświetlaczach. Naciśnij, Escapeaby anulować wybór.

Powyżej testowany na El Capitan (10.11).


Nie pokazuje wszystkich okien, jeśli są one rozmieszczone w różnych obszarach roboczych, na tym właśnie polega sedno problemu.
Dan Dascalescu

@DanDascalescu Działa to jednak z wieloma monitorami.
kenorb

Racja, ale czy masz wiele spacji ?
Dan Dascalescu,

Może jeśli uderzysz strzałki w kierunku innego obszaru roboczego, zmieni się on na inny? Lub użyj skrótów, takich jak Control-1 lub 2, lub Alt + Strzałki?
kenorb

1
To dla mnie najlepsza odpowiedź, muszę być w stanie szybko zidentyfikować Gmaila i przełączyć się na Hangouts vs. Kalendarz.
ukayer

1

Co ciekawe, skrót ⌘ Cmd- `nie działa dla mnie (Chrome 38.0 w systemie Mac OS X 10.9.50).

Ale ⌘ Cmd- F1wydaje się działać zamiast tego (i działa również w przypadku innych aplikacji).

Chociaż znowu to nie działa, jeśli okna są rozmieszczone na komputerach stacjonarnych / przestrzeniach.


3
CMD + F1 nic nie robi. Testowane w Google Chrome 48 w El Capitan.
kenorb

1

W następnej wersji naszego rozszerzenia TabIt - NewTab (dokładnie w wersji 15.01) dostępne będą skróty „Alt + PageUp” i „Alt + PageDown” . Umożliwiają przełączanie między sąsiadującymi oknami Chrome.


Witamy w Zapytaj inaczej! Pamiętaj, że mamy kilka zasad, których musisz przestrzegać podczas łączenia z własną witryną.
Glorfindel

Z drugiej strony, te skróty nie są odpowiednie dla takiego rozszerzenia. Ale przeniosłem je do innej, o nazwie ChRAM: chrome.google.com/webstore/detail/chram/…
Alex Seleznov

0

Aby przełączać się między użytkownikami w Chrome, użyj ⌘ Cmd- Shift-, Ma następnie użyj klawiszy strzałek, aby wybrać użytkownika, którego chcesz, i naciśnij Enter.

Nie jest to tak szybkie, jak zwykle kombinacja klawiszy, ale jest szybsze niż używanie myszy. Aby zobaczyć, skąd pochodzi ta kombinacja klawiszy, zobacz forum pomocy Chrome .


1
Użytkownicy Chrome? Co to jest? Polecenie nic dla mnie nie robi
Hugo,

„Użytkownicy Chrome” są obecnie widoczni w menu „Ludzie” w Chrome na MacOS, a także po kliknięciu ikony użytkownika w prawym górnym rogu. Możesz mieć wiele kont Google powiązanych z Chrome (bardzo przydatne). Skrót klawiaturowy w tej odpowiedzi pozwala przełączać się między ludźmi, nawet gdy jest zminimalizowany, co dokładnie chciałem wiedzieć. Dzięki.
AdamE

0

Miałem ten sam problem i kiedy wszedłem do preferencji systemowych i skrótów klawiaturowych, skrót został ustawiony na cmd +. Kiedy go zaznaczyłem i podałem ten sam skrót, nagle działa dobrze :)


0

Mój przypadek był nieco inny - jedno okno chromowane było normalne (nie maksymalizowane), a drugie okno chromowane zostało zmaksymalizowane. Powyższe rozwiązanie cmd + 'nie zadziałało w moim przypadku.

Kiedy jedno okno chromowane jest zmaksymalizowane, otrzymuje ono swoją własną przestrzeń. Stwierdziłem, że mogę użyć control key + left or right arrow keysprzełączania między tymi dwoma oknami chromowanymi.

Mam nadzieję, że to pomoże.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.