Co to jest umowa podstawowa przy próbie przeniesienia aplikacji na iOS?


12

Próbuję przenieść aplikację do innego programisty, ale gdy kliknę przycisk „przenieś”, jedynymi kryteriami, które nie są zaznaczone, jest Umowa podstawowa:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Gdzie jest ta Umowa główna i jak mogę to naprawić?


W tej chwili mam to samo. Spodziewam się, że Apple to naprawi w ciągu kilku najbliższych dni.
peterept

Umowa główna jest teraz zaznaczona. Myślę, że Apple naprawił to na moim koncie 12 czerwca
peterept

Wiem, że zwykle zamykamy pytania programistów i wysyłamy je do przepełnienia stosu, ale pracujemy nad tym, aby pytania dotyczące połączenia z iTunes były miejscem, w którym mogą się pojawiać i na żywo, co oznacza, że ​​mogą pojawić się pytania wyglądające na programistów. Porozmawiajmy na Ask Different Meta, jeśli ktoś ma poważną zgagę na temat tej zmiany.
bmike

Cóż, to samo stało się, gdy Apple ostatnio zaktualizował portal dla programistów: zajęło im kilka dni, aby naprawić możliwość edytowania profili udostępniania i kilka innych rzeczy.
peterept

Odpowiedzi:


9

Musisz sprawdzić swoje umowy, informacje podatkowe i informacje bankowe.

Aby rozwiązać ten problem, musisz sprawdzić swoje umowy, podatki i informacje bankowe. Jeśli na stronie znajduje się przycisk Poproś, musisz go kliknąć i przejrzeć.

Po przejrzeniu i zaznaczeniu pola, a następnie prześlij.

Źródło: blog.jaey.ca: Nie spełniono kryteriów umowy ramowej


+1 To najlepsza odpowiedź grupy. Udało mi się rozwiązać problem opublikowany w pierwotnym pytaniu bez skontaktowania się ze wsparciem Apple. Dzięki zarówno @Sanghoon, jak i @grgarside!
mm2001

To również działało dla mnie. Pamiętaj jednak, aby poczekać na zakończenie przetwarzania umów. AKA nie powinno być żadnych umów w sekcji „Kontrakty w toku”. To samo dotyczy odbiorcy przelewu.
alexgophermix,

Musiałem wylogować się z iTunes Connect i zalogować się ponownie, aby pojawił się komunikat ostrzegawczy przekierowujący mnie do nowej umowy. Wydaje mi się, że błąd na stronie polegał na tym, że nie wyświetlałem go od początku w sekcji Umowy bez konieczności ponownego logowania.
Amr Lotfy

Moje członkostwo na 1 rok wygasło, więc chciałem to przenieść. Czy muszę mieć ważne członkostwo, aby się przenieść?
Noitidart

0

Prawidłowe działanie, gdy masz problem z umowami prawnymi, to nawiązywanie kontaktu z programistami, jeśli ma to wpływ na Twoją firmę i nie możesz dowiedzieć się, jak rozwiązać problem online.

W takim przypadku przyczyną może być szeroko rozpowszechniony problem z oprogramowaniem po stronie Apple. Może to być również węższy problem, ponieważ oprogramowanie nie przechowuje poprawnie umowy elektronicznej lub stan konta lub błąd. Możesz potrzebować kogoś wewnątrz, aby albo poprawił zapisy, albo wskazał, co (i kiedy) możesz rozwiązać samodzielnie.

W takim przypadku jest to problem z zarządzaniem kontem, dlatego zaloguj się przy użyciu swojego identyfikatora programisty i wypełnij formularz lub zadzwoń pod numery podane na koncie.


0

Dzieje się tak również wtedy, gdy próbujesz przenieść płatną aplikację lub aplikację z zakupami w aplikacji i nie obowiązują umowy „Płatne aplikacje na iOS” lub „iAD App Network”.

Przejdź do „Umów, podatków i bankowości” i sprawdź (lub / i poproś), czy masz wszystkie dane kontaktowe, bankowe i podatkowe.0

Jakie są wymagania dotyczące przeniesienia aplikacji?

Aby przenieść aplikację, upewnij się, że:

  • Zbywający i odbiorca mają kont aktywnych programistów i przyjął najbardziej aktualną wersję wszystkich umów ramowych, które są obecnie w efekcie
  • Aplikacja ma co najmniej jedną zatwierdzoną wersję
  • Aplikacja jest w stanie Gotowy do sprzedaży, Nieprawidłowy plik binarny, Odrzucony, Odrzucony programista lub Deweloper usunięty ze sprzedaży
  • Wszelkie powiązane zakupy w aplikacji są w stanie Gotowe do przesłania, Gotowe do sprzedaży, Odrzucone, Deweloper usunięty ze sprzedaży lub Zatwierdzony
  • Znasz identyfikator Apple Agenta zespołu odbiorcy i jego identyfikator zespołu

Jeśli aplikacja korzysta z iAd, osoba przekazująca i odbiorca muszą zaakceptować najnowszą wersję wszystkich umów iAd.

Wyciągnięto informacje z często zadawanych pytań Apple w centrum programistów: https://itunesconnect.apple.com/WebObjects/iTunesConnect.woa/wo/146.0.0.13.7.2.7.9.3.1.2.3.3.1.1.3.2.1.3.0.1.0.9.0 .1.1.1

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.