Przestań ostrzegać iPhone'a, gdy dzwonię


17

Podczas rozmowy telefonicznej nadal otrzymuję powiadomienia o wiadomościach e-mail i SMS-ach. Hałas będzie odtwarzany, a jeśli telefon jest włączony, zacznie wibrować - często prowadząc osobę, z którą rozmawiam, zastanawia się, co to za dziwny hałas.

Z pewnością musi istnieć sposób na wyciszenie telefonu podczas rozmowy. To bardzo rozpraszające, gdy słyszę brzęczenie tuż przy uchu!

Odpowiedzi:12

Ustaw Settings > Sounds > Vibrate on Silentna WYŁ ; następnie podczas połączenia możesz przełączyć przełącznik sprzętowy na Cichy. Spowoduje to wyłączenie wszystkich dźwięków i wibracji.


Tak właśnie skończyłem. Brzmi to sprzecznie z intuicją, ale dla mnie działa najlepiej. Dzięki.
Django Reinhardt,

Dobra odpowiedź. Trochę niewygodne, ponieważ tak naprawdę nie będziesz mieć trybu cichego (z wibracjami), ale świetny pomysł.
JBis

Teraz mam zegarek Apple, pozostawiam telefon na stałe cichy, więc w końcu wszystko jest idealne
Django Reinhardt

-2

Najszybszym sposobem na wyłączenie tonu tekstowego lub dowolnego innego jest stuknięcie głośności w górę lub w dół jednym kliknięciem, to anuluje dźwięki. Również w przypadku, gdy dźwięk tekstu nie przestanie działać po wprowadzeniu tekstu z ekranu głównego (powiadomień), nie trzeba grać cały czas przy ustawieniach powiadomień. Zobaczysz, jak inni wspominają o ponownym uruchomieniu, trzymając jednocześnie dom i sen, aby zatrzymać dźwięki wybiegania, nie działają lub nie działają przez większość czasu.


-5

pobierz cichy dzwonek. Ustaw powiadomienia telefoniczne na ten dźwięk dzwonka. to jedyny sposób.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.