Opcja mikrofonu wewnętrznego Znika z użycia słuchawek Apple


18

Czy ktoś zna sposób korzystania z wewnętrznego mikrofonu mojego MacBooka Pro podczas korzystania z mojego „Earpoda” Apple'a do dźwięku? Kiedy patrzę na Sound Prefpane bez słuchawek w mikrofonie wewnętrznym, pojawia się opcja, ale kiedy podłączam słuchawki z mikrofonem, to znika.

Czy to celowe? Dlaczego po prostu znika? Jaki jest sens posiadania preferencji, jeśli nie możesz wybrać, którego chcesz użyć?


3
Jeśli przytrzymasz opcję Option po kliknięciu wstępnego panelu Dźwięk, powinieneś być w stanie wybrać różne wejścia i wyjścia.
Patrick McMahon

To menu, a także panel Dźwięk w Preferencjach systemowych pokazuje tylko „Mikrofon wewnętrzny”, gdy nic nie jest podłączone, i tylko „Mikrofon zewnętrzny”, gdy jedno jest podłączone. Jednak oba połączenia są rozpoznawane w raporcie systemowym.
rensa,

Państwo mogli spróbować owinąć podłączenie mikrofonu na minijack w cienki pasek papieru, tak że nie ma kontaktu, gdy podłączony jest brudna rozwiązanie, ale może po prostu pracę.
Brethilu

Nie działa to z tego samego powodu, że nie można korzystać z wewnętrznych głośników, gdy słuchawki są podłączone. Zobacz apple.stackexchange.com/q/6510/12285
Timothy Mueller-Harder

Odpowiedzi:


1

Użyj dowolnej wtyczki stereo 3,5 mm do 3,5 mm. Na zewnątrz w komputerze i podłącz słuchawki do adaptera. Adapter stereo nie zobaczy mikrofonu, więc komputer go nie zobaczy.

Możesz uzyskać te 15 cm długości, a może nawet mniej. Jeśli chcesz tylko adapter bez przewodu, zdobądź rozdzielacz stereo. Wyszukaj „rozdzielacz słuchawek”, a znajdziesz mnóstwo poniżej 5 USD.


1

Dopóki słuchawki douszne nie zostaną całkowicie podłączone, nadal możesz korzystać z wbudowanego mikrofonu. Zaletą jest to, że dźwięk będzie słyszalny tylko w jednym uchu słuchawek.


1

Powinieneś być w stanie ominąć mikrofon zestawu słuchawkowego i użyć wewnętrznego mikrofonu komputera Mac, jeśli wybierzesz mikrofon wewnętrzny (kliknij dwukrotnie, aby go wybrać) na karcie preferencji wejścia dźwięku, a następnie podłącz zestaw słuchawkowy.

Ta procedura rozwiązywania problemów została szczegółowo opisana na stronie internetowej firmy Apple pod adresem : https://support.apple.com/kb/PH25716?locale=en_US&viewlocale=en_US


4
Nie. Po podłączeniu słuchawek „Internal Microphone” znika, a „External Microphone” jest podświetlony jako jedyny wybór.
corwin.amber

0

Podłączenie wkładek dousznych Apple z wbudowanym mikrofonem (wtyczka po lewej) wycina mikrofon Macbooka. Jest to przydatne w przypadku Skype'a i innej telefonii IP, a także do względnie bez użycia rąk iPhone'a 5. iPhone 5 ma również funkcję redukcji szumów, co może powodować, że mikrofon douszny brzmi nieprzyjemnie po podłączeniu do komputera. Będziesz musiał podłączyć normalny 3-przewodowy zestaw słuchawek / słuchawek (wtyczka po prawej stronie), aby uruchomić wewnętrzny mikrofon.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
tak, korzystam z wkładek dousznych z mikrofonem. Chodzi o to, że chcę używać słuchawek, ale nie cholernego mikrofonu, ponieważ mikrofon jest straszny i ma mnóstwo popu.
llollercoaster

1
Zredagowałem swoją oryginalną odpowiedź, aby uwzględnić Twój ulepszony opis problemu. Być może, gdybyś mógł opisać, co próbujesz zrobić, ktoś mógłby udzielić bardziej skoncentrowanej pomocy. Jeśli próbujesz uzyskać wyraźniejszą funkcjonalność Skype lub gry online, zestaw słuchawkowy USB jest nie tylko niedrogi, ale często zadziwiająco znakomity w stosunku do wszystkiego innego.
IconDaemon

2
Chcę używać słuchawek iPhone z wewnętrznym mikrofonem ... to po prostu niedozwolone?
llollercoaster

0

Użyj przedłużacza TRS z 3 połączeniami 1/8 ".

Dla tej operacji nie ma opcji oprogramowania udostępnionej użytkownikowi. Jednak regularnie używam wygodnych słuchawek Sony DJ z dużym komputerem MacBook i wbudowanego mikrofonu do odbierania połączeń telefonicznych. Działa to, ponieważ MBA / MBP ma czujnik 4-połączeniowych męskich połączeń TRS i wyłączy wbudowany mikrofon. Proste rozszerzenie z 3 połączeniami będzie działać idealnie jako „adapter 4 z 3 połączeniami”.

Najkrótszym takim kablem, jaki znalazłem na Amazon, jest 12 ". Możesz wyszukać" YCS Basics Przedłużacz słuchawkowy stereo o długości 1 stopy 3,5 mm ".


Także jeśli chcesz wiedzieć „jak mogę odbierać połączenia Skype / Telefon na Mac z zestawem słuchawkowym i nadal zachować dźwięków systemowych przez główny głośnik” odpowiedź byłaby: kupić kartę dźwiękową dedykowany USB ($ 7 wysłane)
William Entriken

0

Zgadzam się, że to zachowanie jest bardzo denerwujące.

Przekonałem się, że działa nawet adapter 4-połączeniowy, taki jak ten bardzo krótki i tani . Zachowuje wbudowany mikrofon jako wejście i kosztuje mniej niż 2 USD.

Kluczem do jego działania wydaje się być: Najpierw podłącz sam adapter, a następnie podłącz słuchawki. Podłączenie ich razem może spowodować przełączenie wejścia.

Aby faktycznie zyskać nową funkcjonalność przy zakupie, uzyskanie adaptera w kształcie litery L takiego jak ten zapobiegnie irytującemu i niebezpiecznemu przyklejeniu się, co mogłoby spowodować zakłócenie wtyczki jack / słuchawek.

Chciałbym też mieć rozwiązanie programowe, ale wydaje się, że nie!


Jest to złącze z trzema pierścieniami, więc będzie miało irytujący zwyczaj niekiedy przepuszczania mikrofonu. Lepiej uzyskać wtyczkę stereo, która nie ma szans na przekazanie mikrofonu do komputera.
lbutlr,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.