Jak zresetować iPhone'a, jeśli twardy reset (zasilanie + dom) nie zadziała


3

Mam iPhone'a, który jest zawieszony podczas przeglądania w Safari (zdarza się to cały czas). Wiem, że przytrzymanie przycisku zasilania przyciskiem Home przez 10 sekund ma zresetować telefon. To nie. Przytrzymałem przez 60 sekund lub dłużej co najmniej 10 razy, bezskutecznie.

Jakie są inne opcje, aby zmusić telefon do ponownego uruchomienia, poza czekaniem na całkowite wyczerpanie się energii po kilku godzinach?

Odpowiedzi:


3

W końcu uruchomiłem go ponownie.

Najpierw nacisnąłem przycisk Początek, sam przez około 3 sekundy, a potem wszedłem z naciśnięciem przycisku zasilania i ponownie uruchomił się w ciągu 15 sekund.1

Wygląda na to, że byłeś w trybie DFU. Jeśli trzymasz się domu i zasilania, a następnie po prostu trzymasz się domu, przechodzi on przez twardy reset i przechodzi w tryb programistyczny. Aby się z niego wydostać, możesz połączyć się z iTunes i wymusić reset lub nacisnąć Home i zasilanie tylko przez 3 sekundy. To powinno cię z tego wyciągnąć ...

Nie mogę powiedzieć, ile razy miałem ten problem. Powodzenia.


-1

pozwól mu umrzeć, a następnie naładuj go, zasadniczo wykona twardy reset.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.