Czy Apple TV może działać tylko przez sieć, bez potrzeby HDMI


2

Moja firma rozważa zakup urządzenia Apple TV do naszej nowej sali konferencyjnej, aby prezentacje można było wyświetlać bezpośrednio w telewizorze, ale jest kilka informacji o urządzeniu, których nie mogę znaleźć.

Czy Apple TV działa tylko przez sieć (pod warunkiem, że TV i Apple TV są w tej samej sieci)? Nie interesują nas aplikacje takie jak Netflix itp., Dlatego chcielibyśmy uniknąć podłączania urządzenia przez HDMI, a tym samym ukrywania go.


Z tego, co rozumiem ze sposobu, w jaki myślisz, że działa ApopleTV, uważam, że wizyta w Apple Store jest wymagana, aby lepiej zrozumieć sposób, w jaki urządzenia komunikują się ze sobą.

Niestety w mojej szyi lasu nie jest to możliwe. Brak sklepu Apple w promieniu wielu kilometrów! Dzięki.
David Gard

Odpowiedzi:


2

Nie, wyjście wideo Apple TV działa wyłącznie przez HDMI. Audio może być również przesyłane przez wyjście optyczne. Apple TV to odbiornik AirPlay. Sugerujesz nadajnik AirPlay, taki jak iPad i iPhone, który wysyła strumień wideo lub audio do odbiornika AirPlay, takiego jak Apple TV. Nie obejdzie się podłączanie Apple TV do rzeczywistego wyświetlacza za pomocą HDMI.

Sam Apple TV jest bardzo mały, więc powinieneś być w stanie zamontować go obok lub za telewizorem / wyświetlaczem. Ukrywanie aplikacji to tylko zmiana kosmetyczna. Jeśli nie udostępnisz pilota i ustawisz wygaszacz ekranu, który pokazuje np. Twoje logo firmy, ludzie prawdopodobnie nawet nie zobaczą aplikacji, ale nadal będą mogli połączyć się z Apple TV za pośrednictwem AirPlay.


Dziękuję za odpowiedź. Żeby tylko potwierdzić, ponieważ jest to odbiornik, nie musiałbym go podłączać do sieci, aby AirPlay działał, co można zrobić bezprzewodowo?
David Gard

Sam AirPlay można wykonać za pomocą Wi-Fi, tak. Wydajność za pośrednictwem przewodowego Ethernetu może być jednak szybsza. Ale z mojego doświadczenia wynika, że ​​dobra sieć Wi-Fi jest wystarczająca.
Arne
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.