Czy jest jakiś sposób, aby wyświetlić nazwy plików sprzed ich nazwy w iTunes?


2

Oto moja smutna historia chłopaki. Jestem autorem tekstów i mam mnóstwo plików audio na komputerze. Mniej więcej ostatni tydzień spędziłem przeglądając je wszystkie (niektóre były w iTunes, niektóre były rozrzucone po HD), zmieniając ich nazwy i umieszczając daty w nazwach plików, aby były uporządkowane w folderach według „niedokończonych”, „zakończonych”, „ aranżacje ”itp. Miałem już dość ukończone, kiedy zdecydowałem (głupio), że utworzę nową bibliotekę iTunes, aby je umieścić, aby móc przeglądać je bardziej efektywnie niż w Finderze. Ale nie wiedziałem wtedy, że opcja „Zachowaj porządek w plikach” była zaznaczona w preferencjach lub że w ogóle istniała. Więc po umieszczeniu ich w iTunes, wszystkie pliki zostały przemianowane na oryginalne nazwy plików i w większości usunięto wszystkie znaki w nawiasach.

Ale nadchodzi naprawdę głupia część: widziałem to i chociaż - och, nieważne, nie jest tego warte. I usunąłem pliki z iTunes, klikając Przenieś do kosza - myśląc, że iTunes po prostu przeniesie nowo utworzone foldery do Kosza. Ale nie - przeniósł pliki do kosza z moich starych folderów! Te, które znajdowały się na pulpicie, a nie moje foldery muzyczne! I pozostawiło pliki w folderze Media w folderze iTunes. Co do cholery...

Więc teraz próbuję sprawdzić, czy jest jakiś sposób, aby spojrzeć na dziennik systemu lub inny rodzaj pliku danych, który może pokazać proces zmiany nazwy w celu odzyskania oryginalnych nazw. Mam również nadzieję, że żaden z oryginalnych plików nie został usunięty z komputera, ale trudno powiedzieć, ponieważ wszystkie zostały przemianowane!

Czy ktoś może mi pomóc uratować tydzień (choć prawdopodobnie niepotrzebnej) pracy?


Czy jest jakaś szansa, że ​​Time Machine jest włączony i działa?
bassplayer7

Gdybym tylko zrobił ... :(
AmadeusDrZaius
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.