Aplikacja aparatu zniknęła (nie została wyłączona w ograniczeniach)


10

Brakuje mojej aplikacji aparatu na telefonie i iPadzie, a po wypróbowaniu wszystkich sugerowanych poprawek znalezionych online bezskutecznie czuję potrzebę uzyskania pomocy w konkretnym przypadku.

Brakuje aplikacji (nie można jej znaleźć w wyszukiwaniu) i nie jest ona dezaktywowana w Ograniczeniach , w rzeczywistości opcje aparatu i FaceTime są wyszarzone / wyłączone, kiedy przechodzę do Ograniczeń . - kod dostępu ograniczeń nie jest ustawiony

Ja próbowałem resetowania układu ekranu głównego , a następnie wszystkie ustawienia , gdy to nie pomogło. Miałem aktualizację do zainstalowania, więc zainstalowałem tę aktualizację, ale bezskutecznie.

Nie próbowałem jeszcze resetować całego urządzenia, głównie dlatego, że nie widzę w tym żadnej pomocy, ponieważ dzieje się tak na wielu urządzeniach.

Ponieważ mój iPhone jest aparatem, którego zwykle używam, jest to naprawdę frustrujące, a zwłaszcza, gdy zauważyłem to podczas pierwszych treningów futbolowych moich córek. Czy ktoś ma jakieś pojęcie na temat tego problemu i jak mogę go naprawić?

Aktualizacja 2013-05-31

Zgodnie z sugestią @ bassplayer7 zresetowałem jedno z moich urządzeń bez przywracania go z kopii zapasowej, co przywróciło aplikację aparatu. Zasugerował, że potem go zresetuję i przywróciłem z kopii zapasowej do se, jeśli to rozwiązało problem, jednak nadal tak mam. Posiadanie świeżo sformatowanego telefonu było naprawdę świetne.

Zamierzam jednak przyjrzeć się faktycznemu problemowi na moim iPadzie i spróbować znaleźć rozwiązanie dla wszystkich innych osób mających ten problem. Resetowanie nie powinno i nie może być jedynym rozwiązaniem tego problemu.

Odpowiedzi:


1

Nie można go usunąć, to jedna z wbudowanych aplikacji. Jeśli nie możesz go znaleźć na żadnym ekranie głównym lub w folderze aplikacji i nie możesz go znaleźć na ekranie wyszukiwania w centrum uwagi (przesuń swój pierwszy ekran główny w prawo), oznacza to, że jest ukryty w Ustawieniach> Ogólne> Ograniczenia> Aparat jest wyłączany?

Jeśli nie, to czy próbowałeś zresetować, aby sprawdzić, czy możesz go znaleźć po ponownym uruchomieniu iPada? Naciśnij i przytrzymaj przyciski uśpienia i home przez około 10 do 15 sekund (zignoruj ​​czerwony suwak), po czym powinno pojawić się logo Apple - nie stracisz żadnej zawartości, jest to odpowiednik restartu iPada.

Jeśli to nie znajdzie, to czy masz konto e-mail Exchange skonfigurowane na iPadzie? Jeśli tak, administrator konta może ukrywać aplikację Aparat - możesz spróbować usunąć konto i sprawdzić, czy pojawi się ponownie.


Pierwsze dwa kroki, które zasugerowałeś, próbowałem bez powodzenia. Warto jednak przyjrzeć się kątowi wymiany. Nie miałem konta Exchange, ale miałem firmowe konto Gmail (jeśli to w jakiś sposób mogłoby je dezaktywować). Ponieważ nie mam już problemów po zresetowaniu urządzeń bez przywracania kopii zapasowych (ponieważ spowodowało to replikację problemu), zaakceptuję to jako najbardziej prawdopodobne rozwiązanie .
Jan-Erik Lysander
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.