Jaka jest dobra aplikacja iPhone do odtwarzania muzyki MP3?


13

Mam obszerną kolekcję muzyki do gier wideo , którą lubię całkowicie oddzielać od mojej „zwykłej” muzyki (której używam iTunes do synchronizacji z moim iPhonem i do odtwarzania standardowej Music.app).

Szukam dobrej aplikacji, która pozwoli mi zaimportować do aplikacji tę osobną kolekcję plików MP3, a następnie je odtworzyć. Co najważniejsze, NIE może pobierać muzyki ze standardowego music.app, ponieważ chcę zachować te dwa elementy osobno!

  • Nie chcę, aby cyfrowa szafka rejestrowała się i przesyłała z (Amazon itp.)
  • Konieczna jest obsługa metadanych tagów ID3, najlepiej w / osadzonych okładek albumów
  • Wymaga listy utworów według albumu / wykonawcy / tytułu utworu, a nie tylko nazwy pliku
  • Playlista jest miła, ale nie jest koniecznością
  • Nie obchodzi mnie, jak to wygląda, o ile nie jest to śmiecie totalne
  • Nie dbam o pobieranie z Internetu; Mam już piosenki, których potrzebuję

Czy są jakieś aplikacje, które mogą to zrobić? Nie miałem szczęścia w wyszukiwaniu w Google, ponieważ wszystko, co znalazłem, to wątpliwe downloadery MP3, ripery Youtube, streamery lub narzędzia do tworzenia / remiksowania. : /

Dzięki za wkład, który macie.


Właśnie z ciekawości: jaki jest powód, dla którego nie chcesz do tego używać iTunes?
nohillside

Uwielbiam używać siri do powiedzenia „Shuffle music” i odtwarza losowo całą moją „normalną” muzykę. Jednak nie chcę miksować muzyki z gier wideo z normalną muzyką. Chcę je jako dwie odrębne kolekcje. Podobnie nie chcę, aby pomieszali się z innymi obszarami, które czytają standardową bibliotekę muzyczną.
DOOManiac

Czy nie można po prostu użyć list odtwarzania do oddzielenia bibliotek?
nohillside

Nie, ponieważ kiedy powiem Siri, aby przetasowała muzykę,
przetasuje

1
patrix: Nie miałem pojęcia, że ​​mogę je w ten sposób rozdzielić. Skończyło się na użyciu inteligentnej listy odtwarzania, gdzie Gatunek! = „Gra” dla mojej zwykłej muzyki, a Gra dla drugiej. Działa pięknie! Jeśli chcesz opublikować sugestię w formie odpowiedzi, zaakceptuję ją, jeśli zależy ci na tego rodzaju sprawach. Dzięki!
DOOManiac

Odpowiedzi:1

Osobiście korzystam z Capriccio , który ma darmową wersję z reklamami i płatną. Zaletą tego odtwarzacza jest to, że obsługuje zarówno standardowe formaty iPhone'a, jak i wszystkie inne (w tym FLAC), dzięki czemu można w zasadzie rzucić wszystko bez konwersji i nie ma problemu.


Ten jest w porządku, ale nie obsługuje przeglądania według wykonawcy / albumu itp. To tylko lista nazw plików kończących się na .mp3: /
DOOManiac

1

Odtwarzacz VLC ma wbudowane przesyłanie Wifi + Dropbox - chociaż oba nie działały dla mnie - VLC nie może wykryć mp3 nawet po przesłaniu ich przez Wi-Fi.

Użyj najnowszej wersji DropBox - automatycznie odtwarza mp3 w środku. Https://www.dropbox.com/help/80/en


0

To jest kilka lat później i wreszcie jest dostępnych kilka aplikacji, które to robią. Większość nie działa, ale wydaje się , że foobar2000 wykonuje tę pracę.

W chwili pisania tego tekstu nie obsługuje aplikacji Pliki, ale ma przynajmniej własny serwer FTP, dzięki czemu przesyłanie plików jest dość łatwe bez względu na system operacyjny. (Nie wymaga iTunes!)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.