Zautomatyzowane transkrypcje połączeń konferencyjnych


1

Jaki jest najlepszy sposób na uzyskanie automatycznej transkrypcji FaceTime / Skype lub zwykłego audio połączenia konferencyjnego?


Czy masz Apple Mac Pro (12-rdzeniowy)?
Ruskes

Nagraj połączenie i przeprowadź je przez Dragon Dictate?
StephenCollins

1
Jest wiele rzeczy, o które prosisz ludzi, aby się tutaj zajęli, a pytanie wymaga więcej informacji, jeśli mnie o to poprosisz. Czy chcesz nagrywać rozmowy? Czy są już zarejestrowane? Chcesz to zrobić w locie? Jakiej dokładności potrzebujesz? W jakim formacie potrzebujesz na przykład danych wyjściowych i czy wymaga podziału treści według głośników, znaczników czasu itp.
stuffe

Odpowiedzi:


2

Prosta odpowiedź brzmi NIE.

Istnieje wiele programów do dyktowania, ale tak naprawdę działają tylko w trybie dyktowania (jedna osoba rozmawia w cichym pokoju).

Nawet niż musisz wyćwiczyć oprogramowanie do określonego głosu i sposobu wymowy, aby uzyskać dokładny tekst

Możesz spróbować użyć ich do transkrypcji połączenia konferencyjnego, ale w końcu będziesz dużo edytować.


1

Jak zauważa Buscar, nawet najlepsze oprogramowanie do dyktowania tak naprawdę nie zadziała do transkrypcji rozmowy. Możesz jednak przeczytać ten post na blogu autorstwa Andy'ego Baio na temat tego, jak używa Mechanicznego Turek Amazon do taniego wykonywania transkrypcji.

Chodzi o to, weź swoje nagranie i posiekaj je na małe kawałki (używa 5 minut) i utwórz zadania Mechanicznego Turka, aby dokonać transkrypcji każdego z nich. To nie jest darmowe, ale wygląda na to, że jest znacznie tańsze niż inne płatne usługi transkrypcyjne, a praca nad nagraniem na stronie może być zautomatyzowana stosunkowo prosto.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.