Luźne, podświetlane logo Apple na etui na MacBooka


0

Podświetlane logo Apple z tyłu mojego 13-calowego MacBooka Unibody ( ta rzecz ) poluzowało się i jest wpuszczone w pokrywkę. Czy jest jakiś sposób, aby dostać się do wnętrza pokrywki, aby ponownie przymocować ten kawałek? Dzięki za pomoc!


1
Pamiętaj, że prawie wszystko, co robisz, aby otworzyć skrzynkę w celu naprawy, spowoduje utratę gwarancji.
Mark Szymanski

@MarkSzymański to nie do końca prawda. samodzielna aktualizacja dysku twardego / pamięci nie spowoduje utraty gwarancji. jeśli zrobisz to poprawnie. więc dopóki nic nie zepsujesz, wszystko będzie dobrze. (Pytałem o to w sklepie z naprawami jabłek)
LATA

@FLY, w tym przypadku jest to jednak prawda. Dyski twarde i pamięć RAM można uaktualnić, po prostu usuwając dolną obudowę, dlatego są one klasyfikowane jako komponenty „obsługiwane przez użytkownika”. Zespół wyświetlacza wymaga kilku kroków do usunięcia, a następnie o wiele bardziej ryzykownych kroków do demontażu. Mówię bardziej ryzykownie, ponieważ zestaw wyświetlacza był przez długi czas dostępny tylko jako jeden kompletny komponent. Jeśli pokrywa pękła, ekran pękł, ramka pękła itp. Trzeba było wymienić cały zespół. Dopiero niedawno (ponad 6 miesięcy?) Apple udostępniło innym komponentom wyświetlacza dostawcom.
Pan Królik,

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.