Czy możliwe jest uaktualnienie i ponowne jailbreak (w celu odblokowania) 3G działających na 4.1?


1

Mam zablokowane 3G działające w wersji 4.1 i dość denerwujące, że nie mogę już nic na nim zainstalować (większość aplikacji wymaga obecnie co najmniej 4,3)

Nie mogę go odblokować oficjalnie, ponieważ kupiłem używane dwa lata temu i nie mogę dotrzeć do osoby, którą kupiłem: s

Chciałbym więc wiedzieć, czy po uaktualnieniu będzie możliwe jailbreak (aby móc go odblokować), czy powinienem po prostu zostawić go na 4.1 i korzystać z podstawowych funkcji?

Oprogramowanie układowe modemu: 06.15.00

Dzięki

Odpowiedzi:


1

Jesteś za kilka tygodni za późno.

Był javasbreak Evasi0n, który działał na iOS 6.0 - 6.1.2, ale iOS 6.1.3 go zabił.


-1

Możesz odblokować IMEI, kosztuje 5 $ i nie będziesz już potrzebował jailbreaka.


1
Zdolność i koszty odblokowania IMEI zależą od użytego operatora, więc ta odpowiedź może być przydatna dla pytającego. Możesz przynajmniej dodać, dla którego przewoźnika jest to odpowiedź i jaka jest procedura uzyskania odblokowania?
nohillside

@Licores: Tak, proszę. Czy możesz podać więcej informacji na temat odblokowania IMEI? Skontaktowałem się z Apple, twierdząc, że procedury odblokowania mogą być wykonywane tylko przez przewoźników. Problem polega na tym, że przewoźnik nie odblokowuje telefonu, chyba że żądanie zostanie złożone przez subskrybującego klienta. Ponieważ nie mogę skontaktować się z osobą, która sprzedała mi telefon (abonenta), utknąłem ...
amstram
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.