Status dostarczania wiadomości


0

Jeśli wiadomość nie wyświetla się dostarczona lub nie dostarczona pod wiadomością, czy zaktualizuje się, czy i kiedy odbiorca będzie mógł ponownie otrzymać iMessages?

Odpowiedzi:


1

Jeśli wiadomość została dostarczona , za każdym razem, gdy odbiorca ją czyta, poniżej automatycznie wyświetli się komunikat Czytaj [data] . Należy pamiętać, jak zauważa Emil w komentarzach, że aby tak się stało, odbiorca musi mieć włączoną opcję Wyślij potwierdzenia odbioru .

Jeśli wiadomość jest oznaczona jako niedostarczona , oznacza to, że z jakiegoś powodu nie można jej wysłać. Chociaż rozwiązałeś problem, nie zostanie on automatycznie wysłany, dlatego musisz nacisnąć wykrzyknik i wybrać Spróbuj ponownie .


Zależy to od tego, czy odbiornik pozwala na wysyłanie potwierdzeń odczytu, wyświetli się jako Odczyt [data / czas] , ale jeśli nie wyśle ​​potwierdzeń odczytu, po prostu wyświetli Dostarczone .
Emil

@Emil True. Zapomniałem o tym. Zmodyfikuję swoją odpowiedź, wskazując na to.
Thecafremo
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.