Jaki jest udział iPhone'a w rynku (wszystkie wersje) w porównaniu do iPada (wszystkie wersje)?


-1

Czy są dostępne ostatnie badania rynku dotyczące udziału iPhone vs iPad na rynku? Znalazłem wiele wykresów porównawczych, które są wieloplatformowe (iOS vs Android itp.), Ale nie w systemie iOS i który typ urządzenia zawiera co% strona rynku. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł mi w tym pomóc.

Dzięki


2
Nie sądzę, aby to było złe pytanie, choć trudno będzie znaleźć wiarygodne dane. Myślę jednak, że trzeba przeredagować tytuł. „Udział w rynku” nie dotyczy wszystkich urządzeń. Udział w rynku jest tym, co porównujesz między konkurencyjnymi urządzeniami / producentami w segmencie pionowym. To, o co prosisz, to wielkość sprzedaży iPhone'a i iPada. Możesz znaleźć więcej szczęścia w przypadku poprawnie sformułowanej prośby. I myślę, że można na to odpowiedzieć dość dokładnie, przeglądając poprzednie rozmowy Apple Keynote z WWDC - zazwyczaj mają w nich numery wolumenów sprzedaży.
Ian C.

Nie jestem pewien, czy Apple publikuje takie numery, ale możesz przeglądać je w raportach rocznych. Chyba że masz na myśli udział w rynku niż określony, na całym świecie i / lub przeciwko któremu konkurencyjny produkt.
Buscar웃

Odpowiedzi:


3

Oto kilka liczby za rok obrotowy kończący się we wrześniu 2012 r. Możesz pracować, aby uzyskać to, co chcesz.

enter image description here

Ponieważ w mojej krwi jest robić takie rzeczy, musiałem się tym bawić, więc oto moja praca domowa.

enter image description here


1
Wielkie dzięki - chciałbym zaoferować wam pudełko czekoladek na wsparcie.
Salman Ehsan

@Salman Jesteś mile widziany, a ty wyraziłeś swoją wdzięczność, głosując na moją odpowiedź. Jednak na pudełko czekoladek pracowałbym jak niewolnik :)
Buscar웃
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.