Jak mogę wykonać kopię lustrzaną ekranu iPada bezprzewodowo?


11

Chcę wyświetlać ekran iPada bezprzewodowo na zewnętrznym wyświetlaczu w celu pokazania aplikacji. Znalazłem ten film pokazujący dokładnie, co chcę zrobić z iPhonem, ale bez wyjaśnienia, jaki był używany klucz sprzętowy.

Najważniejsze jest to, że nie ma tetheringu przewodowego użytkownika do zewnętrznego wyświetlacza.


1
Just double-click the Home button, swipe all the way to the right, and select AirPlay Mirroring.
styfle 12.01.12

Odpowiedzi:


11

Jest to możliwe przy użyciu iOS 5 i Apple TV przy użyciu AirPlay.

Działa to tylko z iPhone 4S i iPad 2, a wszystkie wideo i dźwięk są bezprzewodowo dublowane na każdym telewizorze podłączonym przez HDMI za Apple TV. Do komunikacji między dwoma urządzeniami potrzebna jest sieć bezprzewodowa.

Po prostu kliknij dwukrotnie przycisk Początek, przesuń palcem do końca w prawo i wybierz AirPlay Mirroring.

Odniesienie: http://www.apple.com/iphone/features/airplay.html


5

Edytowano, aby wyjaśnić: na iPadzie 1 niestety nie ma możliwości wykonania kopii lustrzanej ekranu bez jailbreak. Nawet nowa funkcja Airplay iOS pozwala tylko na przesyłanie strumieniowe rzeczy specjalnie wysłanych do strumienia przez aplikację, podobnie jak sprzętowe wyjście wideo na iPada.


iOS5 będzie jednak obsługiwał dublowanie Airplay. Więc zrobi to, czego szuka, po prostu nie jest jeszcze dostępny.
Jamie,

@Jamie Rzeczywiście, nie mogę się doczekać.
Matthew Frederick

To jest teraz możliwe. Zobacz odpowiedź @ Edwarda.
styfle 12.01.12

@styfle Rzeczywiście tak jest. Wiele się zmieniło od lutego 2011 r.
Matthew Frederick

2

Jailbreak, a następnie zainstaluj Veency .


to prawie na to odpowiada.
cregox

2

Ciekawe, które z tych urządzeń są certyfikowane przez Apple i mają pieczęć Made for iPhone / iPad. Mam jeszcze jailbreak mojego iPada, więc nie jest dla mnie wygodne korzystanie z produktu, który wymaga ode mnie pobrania dodatkowego oprogramowania lub zhakowania mojego iPada.

Wydaje się, że z tych rozwiązań tylko Air Shuttle od CyWee jest „pierwszym i jedynym certyfikowanym akcesorium MFi, które umożliwia transmisję audio i wideo w czasie rzeczywistym z iPoda, iPhone'a lub iPada”. Znalazłem to na swojej stronie: http://cywee.com/products/wireless/air-shuttle/


1

To, czego szukasz, jest w trakcie tworzenia, po prostu jeszcze tu nie ma.

Podobno istnieje firma peryferyjna do gier z Wielkiej Brytanii o nazwie Blaze, która pojawi się w kwietniu tego roku z konfiguracją bezprzewodowego wyjścia telewizyjnego, która będzie odzwierciedlać zawartość ekranu iPada .


AKTUALIZACJA: Chcę dodać, że oprócz Blaze pojawi się kolejna firma z łącznikiem bezprzewodowym iPad do wyświetlania, która prawdopodobnie zostanie wydana w tym miesiącu: CyWee Air Shuttle cywee.com lub mirrorop.com


0

Możesz pobrać veency na iPada2 i kurczaka vnc na laptopie, podłączonym do zewnętrznego wyświetlacza. Działa świetnie do przewijania stron lub zdjęć.


2
Witamy, aby zapytać inaczej! Opublikowałeś to jako odpowiedź, która dotyczy tylko rzeczy, które bezpośrednio odpowiadają na zadane pytanie. Jeśli masz inne pytanie, możesz je zadać za pomocą przycisku Zadaj pytanie w prawym górnym rogu. Stąd zredagowałem pytanie. Więcej informacji znajdziesz w często zadawanych pytaniach. Dzięki.
Nathan Greenstein

0

Mniej więcej miesiąc temu pojawiła się aplikacja o nazwie Reflector, która odzwierciedla ekran iPada na komputerze Mac, pod warunkiem, że wszystkie urządzenia są w tej samej sieci Wi-Fi (co jest łatwe, ponieważ za pomocą komputera Mac możesz nadawać swoje wifi i utworzyć sieć.

Twój iPad widzi iMaca jako urządzenie kompatybilne z AirPlay, co oznacza, że ​​możesz kopiować wszystko. Najlepsze jest to, że do przechwytywania zawartości można użyć oprogramowania do nagrywania ekranu na komputerze Mac.


-3

Hej, jesteśmy młodym startupem z Cupertino i chcieliśmy, abyś spojrzał na nasz produkt Prijector. Jesteśmy Airplay na wszystkie Twoje urządzenia i bardzo dobrze działa na potrzeby bezprzewodowej prezentacji w salach konferencyjnych. Sprawdź nas na https: // prijector . com


Zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami , w szczególności z częścią dotyczącą autopromocji.
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.