Jak pozbyć się moich zaszyfrowanych kopii zapasowych iPhone'a, aby zacząć od zera?


13

Czy istnieje sposób, aby usunąć wszystkie moje zaszyfrowane kopie zapasowe iPhone'a, dla których zapomniałem hasła, aby móc rozpocząć tworzenie kopii zapasowej od nowa?

W tej chwili utknąłem w tej pętli (poniżej), z której nie mogę wyjść

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Zredagowałem twoje pytanie, aby bardziej skupić się na problemie z ponownym uruchomieniem tworzenia kopii zapasowej. Możesz cofnąć edycję lub zmienić ją, jeśli coś jest nie tak.
nohillside

Odpowiedzi:


6

Aby usunąć kopie zapasowe, przejdź do iTunes> Preferencje> Urządzenia. Wszystkie kopie zapasowe iPhone'a zostaną wymienione tutaj. Zaznacz je, a następnie kliknij Usuń.

Ale jeśli używasz komputera Mac, najpierw spróbuję sprawdzić, czy możesz znaleźć hasło w pęku kluczy (z dyskusji.apple.com ):

 • Przejdź do aplikacji „dostęp do pęku kluczy”.
 • W „Brelokach” wybierz „Zaloguj się”
 • W „Kategorii” wybierz „Hasła”
 • Przewiń w dół i wyszukaj „iPhone Backup”
 • Kliknij dwukrotnie i otworzy się okno
 • Zaznacz pole „Pokaż hasło”
 • Zostanie wyświetlone okno z prośbą o podanie hasła do konta OS X.
 • Wpisz to hasło i voila!

1
dzięki, próbowałem przejść przez dostęp do pęku kluczy, bez powodzenia, udało mi się usunąć kopie zapasowe, ale kiedy wracam do iTunes, powyższy ekran jest nadal taki sam i zablokowany, aby zaszyfrować kopię zapasową, ponownie potrzebowałem pw, aby ją odblokować
Sam

3

Hasło jest przechowywane w urządzeniu !

Jeśli nie pamiętasz hasła do zaszyfrowanej kopii zapasowej

Nie można przywrócić zaszyfrowanej kopii zapasowej bez jej hasła. W systemie iOS 11 lub nowszym możesz wykonać nową zaszyfrowaną kopię zapasową urządzenia, resetując hasło. Oto co robić:

 • Na urządzeniu z iOS wybierz Ustawienia> Ogólne> Resetuj.
 • Stuknij Zresetuj wszystkie ustawienia i wprowadź hasło do systemu iOS.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zresetować ustawienia. Nie wpłynie to na dane użytkownika ani hasła, ale spowoduje zresetowanie ustawień, takich jak jasność ekranu, układ ekranu głównego i tapeta. Usuwa również zaszyfrowane hasło kopii zapasowej.
 • Ponownie podłącz urządzenie do iTunes i utwórz nową zaszyfrowaną kopię zapasową.

Nie będziesz mieć możliwości korzystania z poprzednich zaszyfrowanych kopii zapasowych, ale możesz wykonać kopię zapasową bieżących danych za pomocą iTunes i ustawić nowe hasło kopii zapasowej.

Jeśli masz urządzenie z systemem iOS 10 lub wcześniejszym, nie możesz zresetować hasła. W takim przypadku spróbuj wykonać następujące czynności:

 • Jeśli ktoś skonfigurował twoje urządzenie, poproś go o hasło.
 • Użyj kopii zapasowej iCloud zamiast iTunes. Jeśli nie masz kopii zapasowej iCloud, możesz ją utworzyć.
 • Spróbuj użyć starszej kopii zapasowej iTunes.

https://support.apple.com/en-us/HT205220


To w końcu dla mnie zadziałało. Jeśli nie masz hasła i nie dbasz o bieżące zaszyfrowane kopie zapasowe, możesz utworzyć nową kopię zapasową za pomocą tej metody. Dotyczy to iPhone'a 6 + iOS 11.4.
Cory J

0

Zmień ustawienia kopii zapasowej iPhone'a i zacznij zamiast tego tworzyć kopię zapasową w iCloud. Możesz to zrobić albo przez iTunes na komputerze Mac, albo jeśli okno hasła nie pozwala ci tego zrobić na iPhonie, przechodząc do Ustawienia> iCloud> Pamięć masowa i kopia zapasowa> iCloud Backup ON.

Przy następnym podłączeniu telefonu iPhone do iTunes kopie zapasowe iTunes powinny zniknąć wraz z komunikatem z prośbą o podanie hasła.

Po utworzeniu pełnej kopii zapasowej iOS na iCloud możesz wrócić do tworzenia kopii zapasowych w iTunes.


Czy to usuwa kopie zapasowe iCloud?
1,21 gigawatów

Nie, powrót do kopii zapasowej iTunes nie powoduje usunięcia utworzonych kopii zapasowych iCloud.
jDonMas
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.