Jak wyłączyć dźwięk dyktowania?


11

Aby dyktować w systemie OS X, naciśnij dwukrotnie klawisz (ustawiłem mój na fn), aby rozpocząć dyktowanie. Następnie wydaje bardzo irytujący dźwięk . A kiedy naciśniesz Return, wyda kolejny bardzo irytujący dźwięk .

Jak wyłączyć ten bardzo irytujący dźwięk bez obniżania głośności systemu?

Odpowiedzi:


10

Przetestowany:

 • Istnieją 3 pliki dźwiękowe dla 3 funkcji: uruchamianie, anulowanie i zatrzymywanie.
 • Nazywane są:
  dt-begin.caf, dt-cancel.caf, i dt-confirm.caf(odpowiednio). Mają one odpowiednio ton średni, niski i wysoki.
 • Znajdują się w: /System/Library/PrivateFrameworks/AssistantServices.framework/Versions/A/Resources/
 • Możesz utworzyć funkcjonalny .cafplik audio, po prostu zmieniając rozszerzenie pliku .aif/ .aiffna .caf.
 • Możesz przekonwertować z innego formatu lub utworzyć .aif/ .aiffw iTunes, Garageband, większości programów do edycji audio itp.
 • Jeśli włożysz do komputera kupioną w sklepie płytę CD z muzyką, często zobaczysz utwory jako .aiff, a nie .aifpliki. Są one jednak tego samego formatu. Analogią jest .jpgi .jpeg. Jedyną różnicą, jaką znam, jest to, że możesz ustawić różne programy tak, aby otwierały się domyślnie.

Zaawansowani użytkownicy powinni w większości móc pobrać go stąd i / lub przejść do kroku 10 .

Dla reszty:

Uwagi dla początkujących użytkowników konwersji audio:
AIFF oznacza Audio Interchange File Format.
Jeśli włożysz płytę CD do komputera, pliki będą miały .aiff.
Jeśli przekonwertujesz pliki za pomocą iTunes, skończysz na .aif (brak drugiego „f”).
Jeśli konwertujesz pliki za pomocą innych programów, możesz wybrać lub ustawić z wyprzedzeniem lub po prostu dostanie to, co postanowili twórcy.

Aby przekonwertować odrobinę (opcjonalnie cichego) dźwięku w iTunes 11 na plik AIFF:
Wyłącz dyktowanie: (Preferencje systemowe> System (karta)> Dyktowanie i mowa (przycisk))

 1. iTunes (menu)> Preferencje (pozycja menu)>
  Ogólne (karta)> Importuj ustawienia ... (przycisk)> Importuj za pomocą (menu)>
  zmień na: AIFF Encoder
  kliknij OK(przycisk).

 2. Znajdź utwór z cichym intro (najszybszym), segmentem lub dowolnym dźwiękiem, który ci się podoba.

 3. Uzyskaj informacje o utworze (Command-i, lub kliknij prawym przyciskiem myszy lub kliknij z wciśniętym klawiszem Control lub Plik (menu)> Uzyskaj informacje). Idź do Optionszakładki.

 4. Edytuj czasy rozpoczęcia i zakończenia, aby zawrzeć w sobie część, którą chcesz uzyskać dla nowego dźwięku (może to być 10 milisekund ciszy, zależnie od ciebie). Pola wyboru automatycznie zaznaczą się, jeśli edytujesz godzinę (godziny). Kliknij OK. (Nie martw się, jest to nieniszczące, a czasy zostaną przywrócone do prawidłowych z dokładnością do jednej tysięcznej sekundy, jeśli odznaczysz pola i ponownie klikniesz OK, przypomnę ci na końcu, aby to zrobić.)

  • ** Jeśli nie chcesz dźwięku, NIE usuwaj odpowiednich plików z frameworka. Postępuj zgodnie z instrukcjami tutaj i utwórz „cichy” dźwięk z cichej części piosenki.
  • Możesz użyć dowolnej kombinacji domyślnych dźwięków i własnych.
  • Możesz użyć innych wbudowanych dźwięków systemowych, takich jak alerty itp. Wystarczy przejść do /System/Library/Soundsi skopiować swoje ulubione dźwięki alertu i zmienić nazwę odpowiednio (patrz następujące kroki).
 5. kliknij z wciśniętym klawiszem Control lub prawym przyciskiem myszy lub Plik (menu)> Utwórz nową wersję> i wybierz Create AIFF Version. Następnie z dowolnego menu z pierwszego zdania tego kroku wybierz Show In Finderlub naciśnij Command-Shift-R.

 6. Przejdź do Findera i otwórz nowe okno Findera (Command-Shift-n), aby mieć otwarte dwa okna. W nowym oknie przejdź do w katalogu z dźwiękami domyślny dyktowania (dla początkujących to zrobić: podkreślając, następnie kopiując (command-C) następującą linię (to działa, to różni się od rzeczywistej ścieżki katalogu, zważywszy na szczycie odpowiedzi, jeśli chcesz, możesz użyć tego zamiast tego, Resourcesw poniższym ciągu jest tylko wbudowany alias lub sym-link ):
  /System/Library/PrivateFrameworks/AssistantServices.framework/Resources
  naciśnij Command-shift-g, a następnie Command-v, aby wkleić to, co właśnie skopiowałeś , a następnie naciśnij Return)

 7. Back-up oryginalne pliki (nazywane są:
  dt-begin.caf, dt-cancel.caf, i dt-confirm.caf), przeciągając je do folderu utworzonego gdzieś specjalnie w celu tworzenia kopii zapasowych w przypadku coś pójdzie nie tak lub nie lubisz nowe niestandardowe pliki dźwiękowe. Czasami lubię nazywać folder ścieżką do katalogu, z którego pochodzą pliki systemowe, z takimi modyfikacjami. Ponieważ możesz teraz umieszczać /znak w nazwach plików, nie stanowi to problemu (zazwyczaj). Jeśli chcesz tego, co najlepsze z obu światów, po prostu stwórz pusty katalog w katalogu kopii zapasowej ze ścieżką jako nazwą obok plików, których kopię zapasową właśnie utworzyłeś, więc jeśli wystąpi problem z programem do tworzenia kopii zapasowych innych firm, kopiowanie pliku pusty katalog, bez wielkich szkód. Katalog i foldersą wymiennymi warunkami w niniejszym dokumencie. Po utworzeniu kopii zapasowej usuń je z Resourcesfolderu. Musisz uwierzytelnić się jako administrator, ponieważ są to chronione pliki systemowe.

 8. Teraz w drugim oknie pokazującym nowy plik muzyczny, który utworzyłeś (gdzieś w bibliotece iTunes), zmień nazwę pliku na dowolny plik dźwiękowy, który zastępujesz. Jeśli zastępujesz wszystkie trzy domyślne dźwięki tym samym plikiem, powiel go, podświetlając go i naciskając dwukrotnie klawisz d lub trzy razy, jeśli chcesz zachować ORYGINALNĄ nazwę pliku / pliku w bibliotece iTunes z jakiegokolwiek powodu. Następnie zmień ich nazwy odpowiednio, jak w kroku 7. Potwierdź, że chcesz zmienić rozszerzenie. Następnie przytrzymaj opcję skopiowania ich do Resourcesfolderu. Będziesz musiał ponownie uwierzytelnić.

 9. Czas czyszczenia (zanim zapomnimy. To jest drugi do ostatniego kroku):

  • wykonaj kopię zapasową 3 (lub 4) plików, które właśnie utworzyłeś / zmieniłeś nazwę na folder. W ten sposób zawsze powinieneś usuwać lub WYMIANA plików w Resourcesfolderze, kopiując i zawsze będziesz mieć kopię zapasową zestawu niestandardowego i zestawu oryginalnego.
  • usuń pliki niestandardowe o zmienionej nazwie z folderu biblioteki iTunes, w którym się znajdowały, jeśli nie zostały przeniesione w podetapie przed tym, w którym utworzono kopię zapasową.
  • jeśli nie chcesz oryginalnego zmodyfikowanego pliku utworu w iTunes, możesz go również przenieść lub pozostawić w nim do wglądu. Jeśli przeniosłeś go w poprzednim zdaniu lub na początku czyszczenia, zaznacz go w iTunes i naciśnij klawisz „Usuń”, a następnie potwierdź, przeniosę się do kosza, jeśli nadal tam jest i nie chcesz go.
  • wróć do iTunes i uzyskaj informacje o oryginalnym pliku piosenki i wróć do, Optionsaby zmienić czas rozpoczęcia / zatrzymania z powrotem na oryginalny, odznaczając pola i naciskając „OK” (iTunes automatycznie otrzyma prawidłowy czas zatrzymania, nie martw się !), jak w kroku 4.
 10. Po zmianie plików przy wyłączonym dyktowaniu możesz:

  • a) Uruchom ponownie (jeśli dyktowanie było włączone od ostatniego uruchomienia, lub jeśli nie wiesz, lub po prostu, aby mieć pewność, że masz dobry strzał)
  • b) zabić proces „ asystenta ”, którego właścicielem jest „ty”. (Jeśli nie wiesz, co to znaczy, po prostu uruchom ponownie, do tej pory wystarczyło trzymać się za rękę.)
  • Po ponownym uruchomieniu komputera zaloguj się i przejdź do Preferencji systemowych, aby ponownie włączyć dyktowanie.

Użytkownik zaawansowany / monitor aktywności Uwagi:

 • NIE należy po prostu usuwać odpowiednich plików z frameworka, jeśli chcesz otrzymać „ciche” powiadomienie (zamień je na ciche pliki dźwiękowe). Spowoduje to awarię odpowiednich procesów i spowoduje odrodzenie procesu ReportCrash, a dyktowanie nie rozpozna żadnego wejścia audio, a asystent będzie zachowywał się „nieoczekiwanie”.
 • Trzy (3) główne procesy są uruchamiane po włączeniu dyktowania (wszystkie uruchamiane przez użytkownika):
  1. Assassand jest uruchamiany jako pierwszy i sam nie wychodzi.
  2. Następnie dyktowanie jest uruchamiane kilka sekund później i automatycznie kończy się ~ 6 sekund po normalnym wyłączeniu dyktowania (w Preferencjach systemowych).
  3. Usługa ABAssistantService jest uruchamiana kilka sekund po dyktandzie i uważam, że zbiera się, a następnie przekazuje asystentowi, aby przesłać pewną ilość danych książki adresowej , a następnie kończy pracę. Dzieje się tak, jeśli minęło ~> 45 sekund od ostatniego uruchomienia. ( Zobacz to pytanie na temat A.SE, aby uzyskać więcej badań, które ja i inni zrobili. )
 • Jeśli zabijesz proces asystenta , gdy dyktowanie jest włączone w Preferencjach systemowych, po prostu uruchomi się ponownie.
 • na marginesie, wiele komputerów com.apple.audio.ComponentHelper i com.apple.audio.SandboxHelper (duplikat starszego procesu należącego do _coreaudiod) zostało odrodzonych z własnością użytkownika, gdy gra się nieco zbyt ciężko, aby czasami zmieniać .cafpliki , zwykle razem.

Fantastyczna odpowiedź, szczegółowa, dobrze sformatowana, dogłębna.
gosmond

1

Oto jeszcze łatwiejszy sposób. Działa ogólnie do dyktowania we wszystkich aplikacjach (w tym Siri): http://www.iphonehacks.com/2012/10/adjust-sirs-volume-independently-from-iphone-volume.html

To bardzo proste (a właściwie bardzo oczywiste). Dla Siri istnieje osobna regulacja głośności, podobnie jak oddzielna kontrola głośności dla multimediów oraz dla dzwonka i alarmów.

Jeśli jeszcze tego nie rozgryzłeś, oto jak dostosować głośność Siri:

Naciskaj przycisk Początek, aż Siri uruchomi się Teraz użyj przycisków głośności z boku iPhone'a i iPada, aby wyregulować głośność Siri. [Co ciekawe, nie można całkowicie zmniejszyć głośności, tylko do ostatniego poziomu] ”


W systemie iOS możesz również zastąpić system .caf metodą opisaną w poście NOTjust. Jednak lokalizacja tego pliku, o której obecnie zapomniałem.
Skeleton Bow
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.