Czy możesz importować zdjęcia z zablokowanego iPhone'a z przechwytywaniem obrazów?


2

Mój kuzyn zapomniał kodu dostępu do telefonu i próbuje znaleźć sposób na zrobienie zdjęć bez resetowania telefonu i zgubienia go.


Zależy to od wersji iOS i wersji Mac, którą warto tutaj umieścić. Zrobiłem to z kolegami z pracy, którzy chcieli, aby ich zdjęcia były archiwizowane. Podłączanie do komputera Mac z zablokowanym telefonem. Było to jednak w systemie Mac OS 10.6 oraz iOS 4 i 5. Wczoraj podłączyłem iPhona iOS7 do wersji 10.6 i telefon powiedział mi, że Mac nie jest autoryzowany. Muszę odblokować telefon, aby kontynuować
markhunte

Odpowiedzi:


1

Czy masz dostęp do komputera, który synchronizuje to urządzenie? Jeśli tak, pozwoli Ci zresetować hasło (i / lub zaimportować zdjęcia bez konieczności odblokowywania urządzenia iOS).

Jeśli nie, musisz złamać hasło lub wprowadzić je poprawnie. Ponieważ za błędne zgadywanie (i być może usunięcie opcji X niepoprawnych zgadnięć, które mogą być włączone) grozi kara, najlepiej uzyskać pomoc od kogoś, kto wie, jak działają kody (i narzędzia do ich omijania), jeśli zdjęcia są wartość do zachowania.


0

Miałem ten sam problem i udało mi się go rozwiązać, otwierając iTunes, który automatycznie próbowałby zsynchronizować mój iPhone z komputerem. Musiałem wybrać „zaufaj temu komputerowi” na swoim iPhonie. Następnie mógłbym uzyskać dostęp do moich zdjęć w Image Capture.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.