Czy istnieje sposób przesyłania strumieniowego wideo do Apple TV bez iTunes? [Zamknięte]


10

Czy mogę przesyłać strumieniowo wideo do Apple TV bez korzystania z iTunes? iTunes jest dobry, ale gdybym mógł mieć inny sposób na strumieniowe przesyłanie wideo, byłoby świetnie.

Odpowiedzi:


9

Rzeczywiście jest. Możesz wypróbować AirFlick - koduje wideo w locie i przesyła je bezpośrednio do AppleTV. Używam go już od jakiegoś czasu i chociaż od czasu do czasu może być trochę niestabilny, naprawdę jest bardzo przydatny.

Oczywiście zawsze możesz zainstalować XBMC, postępując zgodnie z tym przewodnikiem i sterować nim, odtwarzać wszelkiego rodzaju filmy i wprowadzać mnóstwo dostosowań, które uznasz za stosowne.

Powodzenia.


2

Airvideo to kolejna opcja, ale wymaga innego urządzenia z systemem iOS, aby działać jako pośrednik między atv a komputerem, na którym jest przechowywany Twój film.


2

Firecore jest genialny, pozwala na strumieniowanie prawie każdego rodzaju wideo z dysku sieciowego bezpośrednio do ATV bez potrzeby ŻADNEGO urządzenia pośredniczącego (próbowałem go tylko z Time Capsule). ALE wymaga zepsutego ATV i jest obecnie w fazie beta. Łatwa instalacja dzięki bardzo prostemu pakietowi jailbreak. Mimo to eliminuje potrzebę korzystania z iTunes lub komputera „zawsze dostępnego”.


2

Używam Beamer (19,99 USD, bezpłatny okres próbny). Ma płaski, natywny motyw Yosemite i jest w 100% niezawodny, jeśli sieć i AppleTV na niej są poprawnie skonfigurowane. Przeciągnięcie plików do ikony Beamer natychmiast rozpocznie odtwarzanie na AppleTV.

Działa z każdym formatem oprócz WMV, z którym się zetknąłem, w tym DivX, MKV i wszystkimi rodzimymi typami wideo. Ponadto możesz odtwarzać, wstrzymywać i skanować za pomocą pilota AppleTV IR lub okna aplikacji, co moim zdaniem było całkiem fajną funkcją.


1

Jeśli masz iPada, możesz przesyłać strumieniowo do Apple TV za pośrednictwem AirPlay .

AirPlay współpracuje z dowolną aplikacją, która ją obsługuje, w tym wideo, zdjęcia, YouTube i inne. Widziałem nawet aplikacje treningowe, które przesyłają filmy instruktażowe.


0

Dla osób mieszkających poza USA, takich jak ja, możesz uzyskać dostęp do Netflix, Hulu i podobnych stacji multimedialnych na swoim Apple TV za pomocą UnoTelly lub podobnych narzędzi.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.