Przeglądarka nie wyświetla filmów na Youtube


1

Dzisiaj zauważyłem, że Safari nie wyświetla już filmów pokazanych na Youtube; Widzę tylko czarny prostokąt, a kiedy próbuję użyć menu podręcznego w tym obszarze, nie pojawia się.

O ile pamiętam, tydzień temu mogłem oglądać filmy na Youtube. Coś się zmieniło w tym tygodniu; o ile pamiętam, Safari nie zostało zaktualizowane w tych dniach.

Jak znaleźć przyczynę problemu i ostatecznie go rozwiązać?


Nie mam tego samego problemu z Google Chrome.
kiamlaluno

Czy jest to kwestia związana z tym jednym ?
Comic Sans,

1
Witryna Adobe informuje, że mam wersję wtyczki 10.1.102.64, a nie 10.2; drugie pytanie dotyczy wersji 10.2.
kiamlaluno

Myślę, że to jest wersja Flash 10.2. Może jest jakaś inna różnica. Czy próbowałeś już sztuczki User Agent?
Arne Burmeister

1
@Arne Burmeiser: Jeśli napiszesz to jako odpowiedź, zaakceptuję; zmiana klienta użytkownika na „Safari 5.0.3 - Windows” działała. Jeśli ustawię go na „Safari 5.0.3 - Mac” lub pozwolę Safari wybrać to automatycznie, nie zobaczę już filmów z YouTube.
kiamlaluno

Odpowiedzi:


2

Mam ten sam problem i jedynym rozwiązaniem, jakie mam obecnie, jest zmiana agenta użytkownika za pomocą menu programisty . Safari 4.1.3 - Mac działa dla mnie. Ale to nie jest trwałe! Musisz to zmienić za każdym razem, gdy uruchamiasz Safari :-(


1
Zaktualizowałem Adobe Flash i przez kilka dni musiałem ręcznie ustawić ciąg Agenta użytkownika . Dzisiaj nagle zacząłem oglądać filmy na Youtube, nawet gdy pozostawiłem ciąg Agenta użytkownika ustawiony na wartość domyślną („Wybrany automatycznie”).
kiamlaluno

1

Czy używasz Flasha lub HTML5 YouTube?

Polecam wypróbować wersję HTML5, jeśli jeszcze jej nie używasz.


-1

Czy to możliwe, że Adobe Flash się zawiesił? Czy korzystasz z najnowszej wersji?

Czy w tym czasie zrestartowałeś Safari / Mac? Jeśli nie, może to spowodować ponowne uruchomienie Flasha.


1
Zresetowałem komputer Mac, zainstalowałem najnowszą wersję wtyczki Flash, ale nadal nie widzę filmów z YouTube. Nie mam żadnych problemów z oglądaniem animacji Flash, które znajdują się na stronie Adobe Flash .
kiamlaluno

W rzeczywistości czasami muszę zmienić ciąg agenta użytkownika , a czasem nie muszę tego robić. Nadal muszę zrozumieć, że muszę zmienić ciąg Agenta użytkownika przy drugim dostępie do YouTube lub jeśli zależy to od oglądanego filmu.
kiamlaluno

Gdyby Flash się rozbił, zobaczyłby okno dialogowe awarii.
Spiff
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.