Czy istnieje wysokiej jakości rozwiązanie do osłony kamery internetowej dla MacBooka Air? [Zamknięte]


11

Odkładając na bok pytania o naturę mojej paranoi, w tej chwili mam przyklejoną notatkę zakrywającą moją kamerę internetową w moim MacBooku Air, która, jak można sobie wyobrazić, tak naprawdę nie uzupełnia wyglądu. Czy jest jakiś przyzwoity produkt, z którego ludzie korzystali , a który zaleciłby zastąpienie takiej przyklejonej notatki lub kawałka taśmy elektrycznej nad kamerą internetową?


Głosuję za zamknięciem tego pytania jako nie na temat, ponieważ takie pytania dotyczące zakupów sprzętu przyciągają spam. Jeśli ktoś ma problem z wyszukiwaniem tego produktu w Internecie, otwórz wątek w Ask Different Meta, a my zajmiemy się jego edycją lub ponownym otwarciem.
bmike

Odpowiedzi:


5

Co powiesz na c-slide? ( http://www.c-slide.com ) 1 mm grubości i działa ze wszystkimi urządzeniami latops i pad.

Fajną rzeczą jest to, że można go otwierać i zamykać bez konieczności wyjmowania jakichkolwiek części z laptopa. I jest elegancki, jedynym minusem jest to, że jest czarny i może nie wyglądać ładnie na białej ramie MacBooka.


1
Mam to i jest tak duży, że częściowo zakrywa czujnik światła otoczenia na moich komputerach Mac (iMac 27 ", Retina MacBook Pro 13"), co uniemożliwia im prawidłowe automatyczne dostosowanie jasności. Obecnie poszukuję rozwiązania niskoprofilowego ...
swrobel

Wysłałem od nich kilka próbek, ponieważ nasza firma chciała kupić kilka markowych jako łup. Są za grube. Zbyt gruby i powodują, że MacBook nie może się prawidłowo zamknąć.
Joshua Pinter
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.