iOS: brzmi, gdy słuchawki są podłączone, ale w przeciwnym razie są ciche?


3

Czy można skonfigurować urządzenie z systemem iOS 6 (na przykład iPhone 5 lub iPad trzeciej generacji), tak aby wszystkie zwykłe dźwięki z aplikacji i systemu brzmiały, jak pisanie lub powiadomienia o wiadomościach, gdy słuchawki są podłączone, ale kiedy słuchawki nie są podłączone, urządzenie milczy?


Gdzie chcesz odtwarzać dźwięki / powiadomienia? Przez słuchawki lub głośniki zewnętrzne iPhone'a (pomimo podłączenia słuchawek)? Jestem pewien, że sprowadzi cię to do rzucenia cichego przełącznika.
bassplayer7

Celem jest, aby dźwięki były odtwarzane tylko przez słuchawki, a poza tym milczenie.
CGP Grey

Opisujesz to, co robi mój telefon, gdy cichy przełącznik jest włączony. Dźwięk jest odtwarzany przez słuchawki, ale nie przez głośnik.
dwightk

Odpowiedzi:


2

Cichy przełącznik po lewej stronie urządzenia pozwala całkowicie wyciszyć dźwięk (pomarańczowy obrazek poniżej) lub wyłączyć wszystkie dźwięki, gdy nie są podłączone żadne słuchawki.

Jednak po podłączeniu słuchawek dźwięki aplikacji innych firm (np. Muzyka z gry / sfx, dźwięki wideo itp.) Będą nadal odtwarzane przez słuchawki, niezależnie od tego, czy przełącznik jest włączony, czy nie.

Niestety, obecnie nie ma sposobu na osiągnięcie tego samego zachowania dla dźwięków systemowych i aplikacji Apple.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


@Jowie Dodałem więcej szczegółów, aby odnieść moją odpowiedź bezpośrednio do powyższego pytania. Proszę rozważyć usunięcie swojej opinii. Dziękuję Ci.
Chris Mukherjee,

Usunięto ... Wraz z moim komentarzem :)
Jowie

Dziękujemy za komentowanie. Twój komentarz pozwolił mi poprawić moją odpowiedź.
Chris Mukherjee,

1

W przypadku dźwięków multimediów po podłączeniu słuchawek będzie on różny poziom. Aby to zrobić, zmniejsz głośność do zera, gdy aplikacja korzystająca z dźwięku multimediów jest aktywna, a słuchawki nie są podłączone. Podłącz słuchawki, a ty zobaczy, że głośność powraca.

Ale w przypadku powiadomień i dźwięków dzwonka będzie używać tej samej głośności niezależnie od podłączonych słuchawek, czy nie. Obawiam się, że nie ma dostępnych ustawień dla rozróżnienia tego.


0

Port słuchawek składa się z małych metalowych wypustek, które stykają się z liniami na złączach słuchawek.

Jeśli zostaną wsunięte, może nie być w stanie emitować dźwięku bez słuchawek, ponieważ uważa, że ​​słuchawki są podłączone. Podobnie, jeśli tablica logiczna uważa, że ​​są one podłączone, żaden dźwięk nie będzie emitowany bez słuchawek. Jest to problem sprzętowy, który można rozwiązać w Apple Retail lub AppleCare

Innym potencjalnym problemem jest włączenie opcji Nie przeszkadzać, ikona półksiężyca będzie widoczna przy ikonie baterii, nie nastąpi żadne dzwonienie / powiadomienie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.