Gdzie są przechowywane pliki stron po wyeksportowaniu ich do iTunes?


2

Po podłączeniu iPada do MacBooka wyeksportowałem niektóre pliki Pages do iTunes w formacie docx. Teraz używam laptopa bez iPada i chcę znaleźć te pliki. Gdzie / jak są przechowywane? Tks.

Odpowiedzi:


0

Pliki eksportowane do iTunes na iOS nie są automatycznie przesyłane do iTunes przy następnej synchronizacji.

Wymagany jest krok ręczny: wybierz urządzenie w iTunes, a następnie kliknij kartę Aplikacje i przewiń w dół strony. W sekcji przesyłania plików wybierasz Strony, a następnie umieszczasz kopię wyeksportowanego pliku w systemie plików komputera.

Apple ma dłuższy artykuł z instrukcjami krok po kroku i zdjęciami:


0

Jest to 2-etapowy proces:

1 / zaznacz pliki do przesłania (eksportu) do iTunes, gdy jesteś w Pages na iPadzie,

2 / po podłączeniu iPada przenieś pliki z iPada na komputer Mac.

Obawiam się, że nie zrobiłeś kroku # 2.

W Pages na iPadzie, Eksportuj w formacie .docx (lub .pdf i .pages). Spowoduje to utworzenie pliku w wybranym formacie i sprawi, że plik będzie widoczny dla interfejsu iTunes na komputerze Mac.

Po podłączeniu iPada do iTunes przejdź na kartę Aplikacje> sekcja Udostępnianie plików na samym dole i wybierz aplikację Pages i jej dokumenty. Wybierz nazwę pliku lub nazwy plików z listy plików. Po wybraniu należy kliknąć przycisk Zapisz w ... , aby wyświetlić okno dialogowe zapisywania. Następnie możesz zapisać gdziekolwiek chcesz - lokalny lub zewnętrzny HD, NAS w sieci, serwer webDAV, klucz USB - cokolwiek.

UWAGA: Nie ma domyślnego mechanizmu automatycznego pobierania - najpierw musisz wybrać miejsce docelowe, a następnie zainicjować przesyłanie plików. Jeśli pliki nie zostały ręcznie pobrane z iPada, nie będą one dostępne na komputerze Mac.

Aby tego uniknąć w przyszłości, sugeruję zapisanie dokumentów na przykład za pomocą iCloud lub w Dropbox , Dysku Google , Evernote i innych aplikacjach Strony, do których można uzyskać dostęp w iOS, i które mogą być odzyskane przez OSX i Windows. Zagwarantuje to dostępność ważnego dokumentu w razie potrzeby. Używam tych wszystkich technologii w mieszanym środowisku urządzeń iOS, Mac i PC.


Nie jestem pewien, czy rozumiem tę odpowiedź. Jeśli mówisz, że iPad musi być podłączony, aby zobaczyć te pliki, to nie rozwiązuje mojego problemu. Wyeksportowałem pliki jako pliki Word Doc wcześniej, kiedy iPad był podłączony. IPad nie jest teraz podłączony i nie mam go przy sobie. Nie widzę sekcji Udostępnianie plików (używam iTunes 11).
Matt Asher

Chodzi mi o to, że musiałbyś celowo wybrać lokalizację, w której chcesz zapisać pliki, a następnie kliknąć przycisk OK, aby przenieść je na komputer Mac. Po podłączeniu iPada nie ma automatycznego transferu plików.
IconDaemon

... a gdy iPad nie jest podłączony, nie widać sekcji Udostępnianie plików.
IconDaemon

Nie pamiętam, aby lokalizacja była określona podczas eksportowania z iPada jako docx. Czy to sprawdziłeś? Plik trafiał wszędzie tam, gdzie iTunes przechowuje inne pliki Pages na moim laptopie, i właśnie tego chcę się dowiedzieć.
Matt Asher

Powtórzę: nie ma domyślnego działania, aby pobrać wszystkie dokumenty Pages z iPada na komputer Mac, gdy tylko zostanie ono podłączone. MUSISZ zainicjować proces ORAZ określić miejsce docelowe plików. Gdy eksportujesz jako .docx (lub .pdf lub strony) z Pages.app do iTunes na iPadzie, powoduje, że te pliki są widoczne, gdy iPad jest podłączony do iTunes na Macu, ale ich nie przenosi. Zmodyfikuję swoją odpowiedź, aby była mniej dwuznaczna.
IconDaemon
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.