Zapewnienie odpowiedzi na wiadomości grupowe trafia do całej grupy, a nie tylko do osoby, która wysłała oryginał


1

Kiedy wysyłam tekst grupowy - odbieram odpowiedzi jako pojedyncze wiadomości w ich indywidualnych rozmowach i nikt inny nie widzi odpowiedzi - to dobrze, jeśli chcę, żeby były prywatne.

Ale raz widziałem, gdzie odpowiadał każdy członek grupy i wszyscy widzieliśmy wiadomości jak ciąg konwersacji - jak to ustawić, aby każdy członek grupy odpowiedział, że wszyscy widzą jego odpowiedź, a także, że jest w tym samym strumieniu

Odpowiedzi:


2

Jeśli wyślesz wiadomość grupową na iPhone'a, każdy, kto używa iMessage, odpowie całej grupie. Jeśli jednak odbiorca wiadomości korzysta ze standardowego SMS-a (takiego jak użytkownik na Androida itp.), Ich odpowiedzią będzie standardowa wiadomość SMS z powrotem.

Jeśli więc chcesz prawdziwej wiadomości grupowej, upewnij się, że wszyscy używają urządzenia Mac lub iOS, z włączoną obsługą iCloud i iMessage. Jeśli jesteś w środowisku mieszanym z użytkownikami innymi niż iOS, możesz zajrzeć do aplikacji do obsługi wiadomości innych firm, która działa na wszystkich platformach.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.