Jak kupić system Windows dla Boot Camp?


2
  1. To jest czysta instalacja. Nowy Mac. Żadne poprzednie wersje systemu Windows nie zostały zakupione ani zainstalowane.
  2. Potrzebuję ISO, a nie DVD, ponieważ w nowych komputerach Mac nie ma napędu optycznego
  3. Microsoft sprzedaje tylko aktualizację systemu Windows 8, a nie pełną wersję. Istnieje wersja „konstruktora systemu” dostępna przez niektórych „partnerów” i najwyraźniej jest ona dostępna tylko na DVD.
  4. Windows 7 wydaje się, że można go kupić od Microsoft, ale tylko w niektórych regionach (mój nie jest uwzględniony) i tylko w formie DVD.
  5. Widzę, że możesz uzyskać ISO systemu Windows 7 z Digital River, ale to działa tylko, jeśli masz klucz produktu, tj. kupiłeś już system Windows (obecnie nie ma możliwości tego zrobić, patrz punkty 1-4).

Naprawdę Microsoft? Właśnie dlatego ludzie biegną do Pirate Bay. Wszelkie rozwiązania mile widziane :)


1
Tak, Microsoft sprawia, że nadmiernie skomplikowane ... ale Windows 8 (full version) jest dostępna od newegg.com/Product/... , zobacz to: superuser.com/questions/493608/... . Mam nadzieję, że możesz go kupić w swoim regionie.
jaume

@jaume Powinieneś udzielić odpowiedzi.
zigg

@zigg To nie może być tak dobre, jak po raz pierwszy pomyślał, sprawdziłem wysyłki cele i zgodnie z FAQ Newegg pod adresem newegg.com/Info/FAQAboutShopping.aspx?FAQType=5 : We do not offer international shipping options at this time. Zobaczmy, czy jest to problem dla PO, w przeciwnym razie chętnie udzielę odpowiedzi.
jaume

Więc nie ma sposobu, aby zmienić dysk w ISO przez inny komputer?
Rob

Zobacz komentarz do odpowiedzi. Wiem, jak zgrać normalną płytę DVD na ISO na innym komputerze, ale nie wiem, czy są jakieś unikalne elementy DRM na DVD Win 7/8, które powodują, że zgrywanie się nie powiedzie lub czy instalator z tych płyt DVD sprawdza dysk fizyczny przez jakiś system DRM.
kLy

Odpowiedzi:


1

Jeśli system Windows 8 został wydany w Twoim kraju, powinieneś być w stanie znaleźć sprzedawcę z wersją System Builder dostępną na płycie DVD. Lokalni producenci systemów to w większości krajów dość duża firma, więc po prostu rozejrzyj się za kimś, kto oferuje niestandardowe systemy Windows. Szybkie wyszukiwanie w Google „Utwórz DVD ISO na OS X” pokazuje wiele artykułów instruktażowych dotyczących tego kroku.

Możesz użyć zewnętrznego czytnika DVD (może 30 USD) lub poprosić kogoś o DVD, aby utworzył dla Ciebie ISO.


Zdecydowanie miałam nadzieję na przejście na cyfrową, ale to wystarczy. :) Po prostu zgrywanie DVD na ISO zadziała w przypadku Windows 7 i 8? to znaczy. na dyskach fizycznych nie ma nic dziwnego DRM, co sprawdziłby instalator?
kLy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.