Jak powstrzymać usunięte zakupione aplikacje od ciągłego ładowania mnie?


1

Kupiłem tę aplikację Starmaker w App Store dla Iphone, która kosztowała mnie 1,79 USD. Pomyślałem, że będę tylko raz obciążony. Ale co tydzień otrzymuję powiadomienia e-mail, że za każdy tydzień płacę 1,79 USD. Usunąłem aplikację z mojego iPhone'a, ale wciąż ładują moją kartę kredytową. Jak to zatrzymać?


Jesteś obciążany przez Apple?
Jack Humphries

Powiadomienie, które otrzymuję, pochodzi z Itunes Store, więc przypuszczam, że pochodzi od Apple.
Maum

1
Powiedz firmie wydającej kartę kredytową, że ją zatrzymają. Skontaktuj się także z firmą Apple w tej sprawie, może ją zwrócić, jeśli naprawdę zapłaciłeś więcej niż jeden raz.
Jadav

Odpowiedzi:


11

Prawdopodobnie dokonałeś zakupu subskrypcji w aplikacji. Aby sprawdzić i dezaktywować subskrypcję, zarządzaj kontem Apple ID w iTunes, klikając View My Apple ID w Store menu.

enter image description here

Wpisz swoje hasło, a na wynikowej stronie powinieneś zobaczyć subskrypcje wymienione poniżej Settings z liczbą subskrypcji.

enter image description here

Kliknij na Manage link po prawej stronie. Tam powinieneś być w stanie anulować wszelkie powtarzające się plany abonamentowe.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.