Jądro iMaca z 2007 roku wielokrotnie się panikuje


1

Mam komputer iMac (24-calowy z połowy 2007 r.), Który ostatnio miał wiele problemów z jądrem (pojawia się ekran z monitem o ponowne uruchomienie). Po kilkakrotnym ponownym uruchomieniu komputera błąd nadal się pojawia. Wziąłem go do Apple Genius Bar, gdzie przeprowadzili kilka testów i nie byli w stanie rozwiązać problemu. Następnie powiedzieli mi, że nie ma już uprawnień do obsługi!

Czy warto wziąć to do trzeciej części Autoryzowany serwis Apple Dostarczony, aby rzucić okiem na to, co będzie potrzebne do naprawy? Jakiego rodzaju kosztów szukam tylko po to, żeby ktoś na to spojrzał (opłata za awans)?


Próbowałeś zmienić barana? (Falty baran może doprowadzić do paniki w jądrze)
Matthieu Riegler

@CSmith Możesz także spróbować uruchomić test sprzętu Apple, przytrzymując klawisz D podczas włączania komputera Mac. To pokaże wszelkie problemy - jeśli wszystkie testy przejdą pomyślnie, prawdopodobnie warto to sprawdzić. Nie jestem jednak pewien ceny.
Faiz Saleem

Odpowiedzi:


1

Istnieje wiele przyczyn paniki jądra i wiele rzeczy do wypróbowania, zarówno poprawki, jak i diagnostyka. Poszukaj czegoś w Google i poczytaj o wsparciu Apple. Geniusze niekoniecznie są ostatnim słowem. Na przykład, czy zaczęły się od czegoś nowego - oprogramowania zewnętrznego, kablowego? Aktualizacja?

Jeśli chodzi o opłaty ławkowe, zadzwoń. Każda ASP powie ci koszty.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.