Utwórz kopię zapasową iPhone'a, którego nie można odblokować - ekran jest zepsuty / rozbity. Potrzebuję pomocy!


9

Zostawiłem telefon na dachu samochodu i odjechałem na ruchliwej drodze. Został trafiony kilka razy, a ekran jest rozbity / rozbity, a szkło z niego wypada. Odbiera połączenia / wiadomości tekstowe, a przycisk na górze, aby włączyć / wyłączyć, nadal działa. Ekran jest w tak złym stanie, że nie zarejestruje dotyku mojego palca. Mam appt z paskiem Genius za kilka godzin, aby dostać nowy telefon. Chcę, jeśli to możliwe, zapisać wszystkie moje zdjęcia i aplikacje z tego telefonu (nigdy wcześniej nie tworzyłem kopii zapasowej na komputerze), ale monituje mnie o odblokowanie telefonu i nie mogę tego zrobić. Nie mogę użyć innego iPhone'a jako przewodnika, ponieważ nie rozpozna nawet mojego palca dotykającego ekranu, ale telefon nadal działa. Czy mogę uzyskać kilka pomysłów, jak wykonać kopię zapasową? Nie jestem obeznany z technologią i jest to trudny problem!


Czy ustawiłeś kopie zapasowe w iCloud? Powinno to nastąpić automatycznie.
Faiz Saleem

2
Wiem, że jest to niezwykle mało prawdopodobne „długie ujęcie”, ale jeśli kiedykolwiek korzystałeś z klawiatury Bluetooth z iPhone'em, powinieneś być w stanie odblokować iPhone'a za pomocą tego. Wymaga to jednak wcześniejszego sparowania iPhone'a z klawiaturą i włączenia Bluetooth po uszkodzeniu telefonu.
TJ Luoma,

1
Czy kiedykolwiek coś przyszło z twojej wizyty w genialnym barze? Zredagowałem komentarz TJ i możliwość używania VoiceOver do nawigacji, jeśli jakakolwiek część digitizera nadal działa na wypadek, gdybyś mógł użyć tych do odblokowania i uzyskania kopii zapasowej z iTunes w „normalny” sposób.
bmike

Odpowiedzi:1

Total Bummer o twoim telefonie. Genialne spotkanie obejmie miejsce, w którym możesz mieć swoje kopie zapasowe, ale jeśli nie możesz podłączyć go do komputera, który już zsynchronizował, będziesz potrzebować funkcjonującego urządzenia wejściowego podobnego do klawiatury, aby odblokować telefon i wykonać kopię zapasową na nowym komputerze, czy korzystasz z iTunes lub narzędzia zewnętrznego, takiego jak Widok telefonu .

Oto twoje opcje:

  • napraw digitizer i wykonaj kopię zapasową, gdy urządzenie pozwoli na stuknięcie w kod odblokowujący
  • użyj klawiatury bluetooth (już sparowanej), aby wprowadzić kod PIN
  • użyj VoiceOver (trzykrotnie dotknij przycisku strony głównej, aby to umożliwić), aby wprowadzić kod PIN

Zarówno VoiceOver, jak i opcje Bluetooth wymagają digitizera, aby skonfigurować je za pierwszym razem, więc jeśli nie zrobiłeś tego przed awarią, być może będziesz musiał wybrać między telefonem stacjonarnym a próbą wykonania kopii zapasowej. (Podobnie jak kopie zapasowe są dobre tylko wtedy, gdy są wykonywane przed awarią lub zagubieniem urządzenia).

Możesz również poszukać w preferencjach iTunes, aby zobaczyć, które urządzenia już tworzą kopię zapasową na komputerze lub zalogować się do iCloud na innym urządzeniu i sprawdzić, czy i kiedy zepsuty telefon ostatnio utworzył kopię zapasową w iCloud.


-2

Możesz spróbować wykonać kopię zapasową urządzenia w trybie DFU za pomocą Wondershare Dr.Fone . Tryb DFU jest zwykle używany do podłączania urządzenia do iTunes w celu naprawy z powodu problemów z oprogramowaniem. Pełny samouczek znajdziesz w linku, który podałem.

Osobiście nigdy nie próbowałem tej aplikacji, jednak tworzenie kopii zapasowych w trybie DFU to naprawdę jedyny sposób, jaki przychodzi mi na myśl.


1
Dr.fone nie działa z iPhone'ami, które mają pęknięty wyświetlacz LCD i wymagają
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.