Jakie wymagania techniczne musi spełniać DVI KVM dla tych dwóch komputerów Mac?


2

Mam Mac Pro (2008, ośmiordzeniowy 2,8 GHz), MacBook Air (Core i5 1,7 GHz z połowy 2011 r.) Oraz 30-calowy ekran kinowy Apple (maksymalna rozdzielczość 2560x1600). Posiadam przejściówkę z dwoma portami DVI dla MacBooka Air.

Chcę skonfigurować ekran kinowy z 2-portowym DVI KVM, który w pełni obsługuje oba te urządzenia, najlepiej z portami dla DVI i USB.

Jakie wymagania techniczne muszę wiedzieć, aby zapewnić pełną zgodność z moim sprzętem? Czy to możliwe, że niektóre produkty DVI KVM nie obsługują maksymalnej rozdzielczości mojego ekranu kinowego?

Odpowiedzi:


1

Użyłem Teleportu , naprawdę schludnego panelu przedniego, który działa tylko jako przełącznik KVM tylko dla oprogramowania. Przesunięcie myszy z jednego ekranu na drugi powoduje przełączenie. Zwykłem używać go z komputerem Macbook i komputerem iMac obok siebie na biurku, kontrolując jedno z nich za pomocą jednej klawiatury i myszy.


Dzięki, ale moja konfiguracja nie umożliwia tego. Mac Pro służy do muzyki, do której na biurku przed ekranem będę mieć klawiaturę komputerową i klawiaturę MIDI. MacBook Air służy do opracowywania oprogramowania, w którym zastępuje dwie klawiatury na biurku.
bneely
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.