Użyj iPoda Classic bez iTunes


4

Korzystam z programu o nazwie iShuffle z moim iPodem shuffle. Wszystko, co robię, to kopiowanie plików muzycznych w Eksploratorze Windows do folderu Muzyka Shuffle, a następnie uruchamianie małej aplikacji i magicznie działa bez iTunes.

http://agoraphobeus.free.fr/iShuffle/index.html

Czy istnieje odpowiednik dla linii iPod Classic i starszych generacji tej linii?


Czy możesz dodać kilka szczegółów, aby łatwiej odpowiedzieć na pytanie: Czy szukasz rozwiązania specyficznego dla systemu Windows lub czy OS X jest również akceptowalny? Czy chcesz tylko kopiować muzykę lub inne rzeczy (np. Zdjęcia)?
nohillside

Windows, przede wszystkim. Ale platforma wielka byłaby świetna. Tylko muzyka. Dzięki!
John

Odpowiedzi:


2

Możesz spróbować użyć Rockbox, jednak możesz sprawdzić, czy Twój iPod jest obsługiwany. Rockbox to alternatywne oprogramowanie układowe dla iPoda classic, które pozwala kopiować pliki muzyczne tak jak zwykły odtwarzacz MP3.

http://www.rockbox.org/wiki/IpodFAQ

Gra nawet w Doom!


Czy możesz dostać Rockboksa do załadowania oryginalnej skorupy jabłek? A może utkniesz z własnym interfejsem użytkownika Rockbox?
John

Prawdopodobnie są skórki, które wyglądają jak oprogramowanie Apple. Możesz powiedzieć Rockboxowi, aby uruchomił oprogramowanie firmowe Apple, ale muzyka, którą skopiowałeś przez Rockbox, nie pojawi się.
Faiz Saleem

Oh, ok. Wtedy nie sądzę, żeby Rockbox był tym, czego szukam.
John

1

Możesz użyć Foobar2000 który jest niesamowitym odtwarzaczem muzyki i menedżerem dla systemu Windows. Istnieją dziesiątki (jeśli nie setki) dodatki , z których jeden dodaje kontrolę iPoda. Osobiście korzystam z tego oprogramowania i sprawia, że ​​zarządzanie utworami na iPodzie jest bardzo proste.

Komponenty iPoda mają wiele funkcji i obsługują okładki albumów. Umożliwia także konwersję nieobsługiwanych formatów audio (takich jak FLAC) po dodaniu ich do iPoda.


Ahh, widzę twoje podejście. Możemy korzystać z innego oprogramowania dostosowanego do obsługi iPoda zamiast iTunes, aby ominąć iTunes ... Interesujące.
John
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.