Dlaczego iTunes nieustannie prosi mnie o autoryzację mojego komputera?


2

Niedawno kupiłem album na iTunes i mam dziwny problem. Wszystkie utwory (łącznie 18) z wyjątkiem jednego, odtwarzają się doskonale. Kiedy próbuję go odtworzyć, pojawia się komunikat „Ten komputer nie ma uprawnień do grania” „Czy chcesz go autoryzować?” Skłania mnie do zalogowania się przy użyciu mojego Apple ID, co zrobiłem. Następnie mówi „Ten komputer jest już autoryzowany”. Nie mam pojęcia, jak to naprawić! Wypróbowałem kroki opisane w iTunes: brak folderu lub nieprawidłowe uprawnienia mogą uniemożliwić autoryzację, a iTunes wielokrotnie monituje o autoryzację komputera do odtwarzania zakupów w sklepie iTunes Store , ale żadne z nich nie działa. Jakieś sugestie?


Nadal dzieje się w najnowszej wersji na iTunes; moja zawartość jest losowo autoryzowana i muszę znaleźć utwór, usunąć go i ponownie kupić w sklepie iTunes.
lonstar

Odpowiedzi:


2

W końcu usunięcie całej obraźliwej ścieżki i ponowne pobranie było jedyną rzeczą, która zadziałała. Dlaczego na początku o tym nie myślałem, nie wiem, ale zadziałało!


1

Oto, co zadziałało dla mnie:

1) Kliknij album lub utwór prawym przyciskiem myszy. Pierwsza pojawiająca się opcja to „Usuń pobieranie”

2) Kliknij „Usuń pobieranie”, a obok piosenki lub piosenek powinny pojawić się niebieskie chmury .

3) Kliknij ikonę, aby pobrać utwór. Ikona chmury powinna zniknąć po pobraniu utworu.

4) Kliknij utwór, aby upewnić się, że jest odtwarzany. Jeśli problem dotyczy więcej utworów, powtórz ten proces.


To jest poprawne! Pliki do pobrania są stare, więc po ponownym pobraniu serwer może je „autoryzować”.
Melvin Jefferson

0

Może możesz spróbować odinstalować iTunes, a następnie pobrać i zainstalować najnowszą wersję, autoryzować ponownie.


Mógłbym, ale potem straciłem bibliotekę ...
Daviesgeek,

@daviesgeek Odinstalowanie programu iTunes nie spowoduje usunięcia plików multimedialnych ani plików danych biblioteki.
HairOfTheDog

Ok, może wtedy spróbuję!
daviesgeek

0

Polecam cofnięcie autoryzacji wszystkich komputerów z iTunes. Przejdź do sklepu iTunes Store i poszukaj łącza do konta w sekcji Szybkie łącza na stronie głównej. W sekcji Podsumowanie Apple ID poszukaj Autoryzacji komputera, a następnie kliknij Cofnij autoryzację wszystkich. Musisz ponownie autoryzować wszystkie komputery, które używają twojego konta; chociaż możesz mieć tylko jedną.


W porządku. Wolałbym to zrobić, niż sugerowała Jolya. Dzięki
daviesgeek,

Znalazłem „Autoryzacje komputerowe”, ale nie ma przycisku „
Cofnij

0

Opcja „cofnij autoryzację wszystkich” pojawi się tylko wtedy, gdy masz więcej niż jeden komputer autoryzowany na swoim koncie. Jeśli masz tylko jeden komputer autoryzowany, możesz go wycofać bezpośrednio z menu „Sklep”. Miałem dokładnie ten sam problem - dla mnie działało sprawdzenie, czy kolumna „Pobieranie iCloud” jest zaznaczona i widoczna (kliknij prawym przyciskiem myszy w obszarze, w którym znajdują się etykiety wykonawcy, nazwiska itp. I przewiń w dół, aby kliknąć opcję „Pobieranie iCloud”), a mała ikona z chmurą i strzałką została pokazana obok mojej piosenki i kliknięcie tej pobranej z chmury. Mogę teraz w to zagrać. Nie jestem pewien, dlaczego plik w ogóle trafił do chmury, gdy go pobrałem - mój komputer nie jest w żaden sposób podłączony, ale będę musiał to zbadać. Mam nadzieję, że to pomoże!


0

To, co zadziałało, to iTunes, prawy górny róg po kliknięciu strzałki w dół, a następnie Informacje o koncie, a następnie zarządzanie urządzeniami w iCloud. To bardzo różniło się od autoryzowanych komputerów w STORE w iTunes. Po cofnięciu autoryzacji wszystkich mógłbym autoryzować swój komputer. Wielkie kciuki za wsparciem Apple dla tego rozwiązania, postarają się zmusić ich do zaktualizowania swoich stron pomocy technicznej za pomocą tej poprawki.


0

Po prostu znalazłem rozwiązanie mojej prawie rocznej bitwy z iTunes i: Nie masz autoryzacji. Masz już problem z autoryzacją. Wystarczy dodać to, aby rozpowszechnić słowo, że Ctrl + b -> Edytuj -> Preferencje -> Zaawansowane -> Resetuj pamięć podręczną działało dla mnie.

Za każdym razem, gdy iTunes zaczynał, myślał, że jest świeżo zainstalowany i monitował mnie, abym przejrzał trasę, ustawił domyślny odtwarzacz muzyki i autoryzował (za każdym razem mówiąc, że jest już autoryzowany). To nie była tylko jedna piosenka, to około 50% mojej muzyki i 100% moich filmów. Próbowałem już - autoryzacja, następnie autoryzacja, odinstalowanie, ponowna instalacja, usunięcie tego folderu SC i ponowne uruchomienie - nic nie działało, dopóki nie wyczyściłem pamięci podręcznej.


-2

Zrezygnuj z autoryzacji komputera, a następnie autoryzuj go ponownie, wyleczyłem pętlę przyczynową autoryzacji.


Witamy, aby zapytać inaczej! Staramy się znaleźć najlepsze odpowiedzi, które dostarczą informacji, dlaczego są najlepsze. Wyjaśnij, dlaczego uważasz, że podane kroki odpowiedzą na pytanie. Użyj źródeł z Apple lub innych, aby wesprzeć swoją odpowiedź. Zobacz Jak odpowiedzieć na pytanie, jak udzielić wysokiej jakości odpowiedzi. - Z recenzji -
fsb
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.