Usuń aplikację z panelu preferencji Centrum powiadomień


19

Moja dziewczyna dodała Facebooka do mojego Centrum powiadomień. Próbowałem ustawić styl alertu na Brak, a znacznik wyboru pokazujący elementy w Centrum powiadomień jest odznaczony.

http://i.stack.imgur.com/qRaKV.png

Chcę tego całkowicie odejść, ale nie wiem, jak inaczej skonfigurować rzeczy.


Czy próbowałeś się wylogować / usunąć Facebooka z okienka preferencji systemowych Poczta, Kontakty, Kalendarze? Po prostu wybierz Facebook po lewej stronie i naciśnij -, aby usunąć kanał. Po ponownym uruchomieniu możesz spróbować dodać Facebooka ponownie i sprawdzić, czy nie wysyła on powiadomień, ale może być konieczne usunięcie tego konta, jeśli wystąpi błąd w kontrolkach. Wykonujesz prawidłowe kroki w centrum kontroli AFAIK Centrum powiadomień.
bmike

1
Ten sam problem z aplikacją Hazel. Usunąłem aplikację, ale nadal jest wymieniona w preferencjach powiadomień! Bardzo irytujące.
Wildcard

Bardzo podobne pytanie dotyczące przepełnienia stosu, z kilkoma odpowiedziami: Usuń aplikację z Centrum powiadomień .
Rory O'Kane

(Mimo podobieństwa, nie sugerują, łącząc tę kwestię z jednej przepełnienie stosu. Pytający tej kwestii pisał aplikację, które chcą usunąć z Notification Center, więc odpowiedzi, które wymagają edycji aplikacji są ważne tam, ale nie tutaj .)
Rory O'Kane

Odpowiedzi:


21

Otwórz Safari ›Preferencje› Powiadomienia Możesz usunąć obiekty na stałe, wybierając powiadomienie, które chcesz usunąć, a następnie naciskając klawisz usuwania lub używając przycisku usuwania („-”), jeśli istnieje.


2
Niemożliwe w Sierra, tam nie wymieniono
proszek 366

Dziękuję Ci! To była jedyna rzecz, która zadziałała. Wszystkie inne wyszukiwania usunięcia aplikacji powiadomień wykazywały bezużyteczne rzeczy, takie jak usunięcie pliku .db NotificationCenter lub ustawienie stylu alertu na „Brak”.
południe

7

Podświetl żądaną aplikację i naciśnij delete


1
To odpowiedź! Uwaga: usuń , a nie backspace , ponieważ ten ostatni nie działa. To dziwne, Apple! Testowane na High Sierra…
frapadingue

3

Też miałem ten problem. Przejdź do Preferencji systemowych> Konta internetowe. Możesz usunąć konto Facebook stamtąd, a wtedy nie będzie już w ogóle wyświetlane w centrum powiadomień


2

Przejdź do Mail, Contact & Calendars i kliknij znak minus (-) po wybraniu Facebooka w lewym okienku.


Właściwie to zrobiłem, zanim zadałem pytanie. Czy jest coś jeszcze, co mogę zrobić?
Marcus McLean

1

Znaleziono odpowiedź, która działała dla mnie z aplikacją, którą odinstalowałem, ale nadal znajdowałem się w centrum powiadomień: Fora MacRumors: Usuń aplikację z listy „W Centrum powiadomień”

W tym wątku na forum dwóch użytkowników odkrywa, że ​​istnieje folder /Users/<your-username>/Library/Application Support/NotificationCenter/. Ten folder zawiera plik bazy danych.


Na tym forum nie ma odpowiedzi.
James Vanderhyde

Połączony wątek forum rzeczywiście nie daje rozwiązania, ale przynajmniej wspomniany NotificationCenterfolder jest odpowiedni. Istnieją rozwiązania polegające na edycji bazy danych w tym folderze: zobacz odpowiedzi do „Usuń aplikację z Centrum powiadomień” - Przepełnienie stosu .
Rory O'Kane

0

Po prostu przeciągnij go w dół do listy Not in Center Notification Center.


1
Aplikacja jest już na liście Nie w Centrum powiadomień.
IconDaemon

Chociaż technicznie nie tak, cieszę się, że Bob próbował pomóc, ponieważ ta odpowiedź pomogła mi z podobnym problemem.
Dave

0

W przypadku witryn, które dodały Powiadomienie, możesz je usunąć, przechodząc do Preferencji Safari, na karcie „Strony internetowe”, a następnie w sekcji „Powiadomienia”. Po usunięciu go stamtąd automatycznie znika z okienka powiadomień.


0

Możesz je usunąć za pomocą Safari → Preferencje → Strony internetowe → Powiadomienia -> (Wybierz strony, które chcesz usunąć) → Usuń.

Gdy tam jesteś, zastanów się również nad odznaczeniem Zezwalaj witrynom pytać o zgodę na wysyłanie powiadomień push .


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.