Jak napisać znak tabulacji w Safari?


11

Próbowałem użyć klawisza Tab z klawiszami modyfikującymi, ale nie udało mi się, aby Safari napisała znak tabulatora w polu tekstowym wyświetlanym na stronie HTML.

Czy można to zrobić? Jeśli to możliwe, jak mogę to zrobić?

Odpowiedzi:


8

Włącz metodę wprowadzania „Unicode Hex Input” w Preferencjach systemowych> Język i tekst> Źródła wprowadzania, a następnie wpisz Option 0009.


Gdzie to włączasz?
nohillside

Preferencje systemowe / język i tekst / źródła wprowadzania.
Josh Lee

3
Zanim ktokolwiek zmieni główny układ klawiatury na Unicode Hex Input, zwróć uwagę, że strzałki opcji i opcja usuwania nie działają z nią domyślnie , jest ona oparta na układzie klawiatury USA i OS X nie jest dostarczany z jej wersjami dla innych układów klawiatury i usuwa martwe klawisze, takie jak opcja-U do wstawiania umlautów.
Lri

12

Możesz użyć karty sterowania-opcji.

W innych aplikacjach można użyć karty opcji, ale w karcie Safari i karcie opcji można wybierać elementy w widokach internetowych.


To powinna być poprawna odpowiedź. Jednak tylko Safari (nie działa w Chrome w OS X).
Gustavo Bezerra

7

Naciśnij Cmd-Alt-T, aby wyświetlić „Znaki specjalne ...” w menu Edycja.

Wyszukaj „kartę” i kliknij Wstaw. Szukasz tej o nazwie „Tabulacja postaci”

Witryna może nie wyświetlać go poprawnie,

but it will indent code.

4

Artykuł w Wikipedii zatytułowany Klucz kontrolny zawiera następujący tekst:

W systemie Mac OS X klawisz Control umożliwia użycie kombinacji klawiszy w stylu Emacsa w większości pól wprowadzania tekstu. Na przykład Ctrl-A przesuwa kursor na początek akapitu, Ctrl-L pionowo centruje bieżącą linię w polu edycji, Ctrl-K tnie tekst na końcu linii do pierścienia zabijania oddzielonego od zwykłego schowka, itp.

Tabela przed tą notatką podaje, że Ctrl-Q działa jako „Wstawianie literału”. Próbowałem wpisać Ctrl-Q, Ctrl-I w Safari 5.0.4 i dostaję zakładkę we wpisie tekstowym. Nie działa na stronach SE, ponieważ te kombinacje są używane odpowiednio do uruchomienia cytowanego tekstu i tekstu wyróżnionego.

Wygląda na to, że nie działa w Safari 5.1 lub Firefox 4.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.